İnceleme Samsung Galaxy Tab A9+

One Ui 6.0'da 4-5 gb yer açılıyor eski versiyona göre. Tabi kullandıkça biraz geri doluyor ama gene de avantajlı.

Sırf PDF'e yazı yazmak için 4GB/64GB olan versiyon yeterli olur mu? SD kartım var 512 GB'lık ayrıyeten. @The End

Yeterli olur gibime geliyor böyle deyince aklıma vatan görevlisinin aşağılıklığı geldi. Sınıf arkadaşımın babası müftülükte vaiz, sunum hazırlayıp bir şey mi okuyacakmış artık. Benden öneri istedi. Sunum hazırlayıp okumak için çok da büyük olmayan tablet, bende A9 Plus önerdim biraz büyük ama olsun. Neyse gitmişler oradaki aşağılık yaratık: Yav sihz tabıletle sunnum açamayısınız pilgisaymaz alın, demiş. Bizimkiler de geri dönmüşler eski bir telefondan açarız artık demiş.

Ben kalemle PDF'e yazı yazıp düzenleme amaçlı kullanacağım. SD karta taşırım düzenlerim dert olmaz diye düşünüyorum. 64GB'ın fiyatı makul geldi.

Tableti (8/128 GB) sonunda sipariş verdim. @The End fakat bazı konularda @DNA hocamız ekrana kötü demiş bakalım söylediği kadar kötü mü göreceğiz.

iPad 8 ile ekranı yan yana koyunca ekranın siyahı mor duruyor. Garip. YouTube video kalitesini de beğenmedim. 1080p öyle hissettirmiyor. F/P işte.

iPad 8 ile ekranı yan yana koyunca ekranın siyahı mor duruyor. Garip. YouTube video kalitesini de beğenmedim. 1080p öyle hissettirmiyor. F/P işte.

YouTube'dan kaynaklı olabilir benim PC'de de YouTube kaliteyi 1080p gibi göstermiyor videolar kalitesiz. Reklam engelleyiciyi bile kaldırdım işe yaramadı. TFT LCD ama renkli canlı bir ekran olduğunu söylüyor herkes. Eğer ki AMOLED kalitesinde ekran beklemiyorsan bu tablet bu fiyata gayet iyi.

İfadeler: DNA
@DNA Nasıl mor duruyor hocam. Bende siyahlar grimsi duruyor. YouTube'da kalite olarak bir sorun yaşamadım ben. Bilgisayarda 1080p görüntü nasılsa tablette de neredeyse aynı kaliteyi görüyorum. Acaba siz Tab A9 modelini mi kullanıyorsunuz?
@Leon Dayı Aynen, canlı bir ekran kullanılmış. Youtube'da görüntü gayet iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…