Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 mü ıpad 2 mi?

trabzon61

Hectopat
Daha fazla  
Telefonda iphone olabilir ama tablette kesinlikle android. Sd kart desteği, hafızaya at çalıştır olması, korsan program bile kırılmadan yüklenebilmesi gibi birçok özgürlük veriyorken asla ipad almam...

Telefonda iphone olur mu? Siz ne diyorsunuz? Asıl tablette IOS kadar iyi bir sistem yok.

Tablet için yazılan uygulamalar ve özelleştirlmiş bir cihaz ile illegalite olmadan her şeyi yaparsınız.

Benim IOS hesabım sadece 50 lira harcama ile, iyi bir free takibi ile, şu an 12bin liralık uygulama deposu oldu. Gereksiz olan uygulamalar yok.

3bin uygulamam var. Peki Android için düzgün bir market var mı? Yok elbette.

IOS'da kırılır. JB denen bir şey var. Onunla güzelce kırar ve özelleştirmenin keyfini yaşarsınız.

Ha bir ekleme yapayım.

Cihaz olarak İpad mini retina alın. Onu da 800 liraya bulmanız mümkün. Olmadı internetten ikinci el alın.

Bunu alın geçin. Apple iPad Mini Retina 7.9 16GB WiFi Gümüş Tablet - ME279TU/A - kliksa.com

50 tl daha vereceksiniz, Ama, a7 chipset ve m7 destek işlemcisi ile işlerinizi halledersiniz. Üstelik ipad iki ve Samsung tabletten daha iyi.

Arkadaşım neden böyle celallendin?)
JB li ipad bozulursa garanti sana ne diyor?
Aleti ķırıyorsunuz birde ona artı masraf vede garantiden oluyorsunuz...
Peki Android için düzgün bir market var mı? Deyişinizi garipsedim. Anlaşılan Play Marketi kullanmamışsınız.
Konuyu Andorid mi IOS mu tartışmasına dönüştürmeye gerek yok.
Ben fikrimi söyledim. Ben Itunes gibi programların kullanıcıyı tasmalamasıa karşıyım. Atarsın mp3 vevya filmi sd karta paşa paşa istediğin formatta izlersin...
Benim için ipad miniye o 800 verceğime samsung galaxy tab 4 e 350 tl veririm daha iyi.
Bu benim şahsi kendi düşüncem. İdda etmiyorum arkadaşa tavsiye ediyorum... Celallenmeye gerek yok...

Son düzenleme:
Arkadaşım neden böyle celallendin?)
JB li ipad bozulursa garanti sana ne diyor?
Aleti ķırıyorsunuz birde ona artı masraf vede garantiden oluyorsunuz...
Peki Android için düzgün bir market var mı? Deyişinizi garipsedim. Anlaşılan Play Marketi kullanmamışsınız.
Konuyu Andorid mi IOS mu tartışmasına dönüştürmeye gerek yok.
Ben fikrimi söyledim. Ben Itunes gibi programların kullanıcıyı tasmalamasıa karşıyım. Atarsın mp3 vevya filmi sd karta paşa paşa istediğin formatta izlersin...
Benim için ipad miniye o 800 verceğime samsung galaxy tab 4 e 350 tl veririm daha iyi.
Bu benim şahsi kendi düşüncem. İdda etmiyorum arkadaşa tavsiye ediyorum... Celallenmeye gerek yok...

Güzel dostum. Sen beni yanlış anlamışsın. Sana sert çıkışmadım. Amacım kardeşimize iyi bir cihaz aldırmaktı. İnternete girdim. Fiyat analizi yaptım. Sonra en ucuzunu bulup verdim.

Android için güzel bir market yok. Bir uygulama türünden bini çöp biri düzgün uygulama çıkarken, IOS platformunda bu daha düzenli ve JB yaptığınız taktirde garanti dışı kalmazsınız. Her şeyin bir yöntemi var.

Müzikler ile ilgili savınıza da geleceğim. İlk iş cihazı açıklamak olsun

JB yaptığınız zaman, cihaz arıza yaptığında ilk iş cihazı restore etmek olur. Sonra garantiye yollarsınız. Cihaz parçalansa bile servisin JB var diye geri gönderdiğini son zamanlarda hiç duymadım. Denk de gelmedim.

Cihazı JB var diye garanti dışı burakmıyorlar artık.

Oldu ya, arıza vuku buldu. Yapılacak şey, cihazı restore etmek olur.

Kaldı ki, JB yapmadan bile Android'den daha fazla işlem yaparsınız. Android için tablet arayüzü adam gibi yok. Uygulamalar deseniz, cep telefonu arayüzünde çalışıyor. Küçücük temalar ve butonlar.

IOs ise, tam aksine tablet için optimize uygulamalar ile size derya deniz sunuyor.

Android tablet almam ben. Elimde zaten var. Bir sürüm güncelleme bile almadı. Samsung'un smt 300 200 serileri güncellemeyi çok geç aldılar. Almayanları bile var.

Tablete IOS ise, 4 güncelleme sunuyor. Verdiğim ürün ise, idda ediyorum 5 güncelleme alır.

Yani eski güncelleme ile de, bu 5 olur. IOS 11'i görürsünüz.

Ekranı da güzel.

IOS Kullanıcıyı kısıtlamıyor. Kısıt dediğiniz bluetooth ise, bir cihazımda vardı. Yeminle 4 sene kullandığım telefonda ihtiyaç duyduğum durum sayısı, ya bir yada ikidir.

Lütfen kısıtlama diye kestirmeyin. Kısıtlama denen müzik meselesi bile, tamamiyle bir bilinçsizlik sonucu söylenen laftan ibaret.

İtools yada İtunes ile rahatça müzikleri atarsınız.

Zil sesi meselesi ise, bence bu şahane.
Hangi telefonda 40 saniyeden fazla zil sesi duydunuz. aramalar 40 saniye civarında full olur.

Zil sesi yaparak, sizlerden daha güzel zil sesleri elde ederiz. Şahsen, benim makinemde kendi yapmış olduğum 200 zil sesi var. Hepsi de müziklerin en güzel yerlerinden.

Sizde ise, zil sesi diye müziğin başı. Hep aynı tınılar. Oysa ki, bir müzikte zil sesi yapılabilecek birden fazla güzel bölüm olabiliyor.

IOS kullanmadığınız açıkça belli.

IOS iyi bir platform. Bedava takibi ile de, hiç bir şekilde para harcamadan binlerce liralık kar edersiniz. Benim hesabımda 1000 oyun var. Tek bir tanesi bile değersiz değil. Yarısı ipad için özelleştirilmiş oyunlar. İpad için özelleştirlmiş lafıma dikkat!

Android'de tablete özel kaç uygulama var? Bu soru bile yeter.

3000 uygulamamın en az yarısı ipad ile uyumlu. En az 1200 tanesi sadece ipad için.

Tasmalı lafınızı da hiç beğenmedim. Ne yani? Şimdi biz köpek mi olluyoruz?

Android düşmanı değilim. BU gün dediğim şeyleri ve güncelleme desteğini versin. Buna ek erişilebilirlik desteğini versin. O da yetmez, saçma arayüzler ile boğmasın. İyi cihazlar sade olsun. Geçerim.

Apple babamın şirketi değil. Diyelim ki, babamın şirketi, kesinlikle iyi cihaz yapanın ürününü alırım.

İphone 6 ve 6+ almadığım gibi. Oysa parasal durumum iyi.

Ama, ipad air 2 almak istiyorum.

Fiyatları çok kazık.

Arkadaşa, ipad mini fiyatına, ipad mini retina bulmuşum. Bundan iyisi şamda kayısı.

Kesinlikle ipad almalı. android çok eksiği olan ve bir o kadar da, IOS'dan üstün yönü olan sistem. IOS ise, android'den daha iyi olmasa da, daha iyi kullanım deneyimi sunan bir sistem.

Oyun ve iş için IOS en iyisi.

Her uygulama genelde ilk IOS ile duyrulur. Oyunlar da öyle.

Metal 'i de göz ardı etmeyelim. Artık oyunlar daha iyi çalışacaktır. Yine de, şu an bile benim diyen Android tabletlere taş çıkartır ipad mini retina.

Yazıyı öfgke ile değil de, sağ duyu ile okusaydınız, içinde hakaret olmayan cevap verme erdemine erişebilirdiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı