Samsung Galaxy Tab S6 Lite vs Lenovo Tab P11 Plus

• Konuyu başlatan Ahsg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 896
S6 lite alınan son 2 büyük güncelleme ile kullanımı çok keyifli bir hal aldı. Dex modu çok keyifli. Kalem deneyimi çok keyifli. Bence s6 lite hala çok güzel tablet.

Lenovo Tab p11 plus ile S6 Lite'dan hangisini tavsiye edersiniz? Ben Lenovo'nun daha iyi olduğunu düşünüyorum. Lenovo alınır mı? Pişman olur muyum?
S6 lite satın alana kadar lite sürüm olduğu için ve Samsung tabletler arasında ekonomik bir fiyatta olduğu için beklentilerim düşük idi. Kullanmaya başlayınca (hiç oyun için kullanmadım) önce video izlerken ses kalitesine bayıldım. Kullandıkça pilinin bitmemesine bayıldım. Kalem kullandıkça ekrana hiç parmakla dokunamadığımı farkettim. Sonrasında adobe lightroom u artık bilgisayarda değil, sadece tablette kullanmaya başladım. Sonra iş için ofis programları, Outlook, teams gibi programları yoğun kullanmaya başladım. Tablete gelen güncellemeler ile tablet gibi değil de masaüstü pc gibi de bir kullanım deneyimi yaşattı. Ben aldığım da fiyat 2500 tl idi. O zamandan bu zamana keyifle kullanıyorum.

Tavsiye ederim.

S6 lite satın alana kadar lite sürüm olduğu için ve Samsung tabletler arasında ekonomik bir fiyatta olduğu için beklentilerim düşük idi. Kullanmaya başlayınca (hiç oyun için kullanmadım) önce video izlerken ses kalitesine bayıldım. Kullandıkça pilinin bitmemesine bayıldım. Kalem kullandıkça ekrana hiç parmakla dokunamadığımı farkettim. Sonrasında adobe lightroom u artık bilgisayarda değil, sadece tablette kullanmaya başladım. Sonra iş için ofis programları, Outlook, teams gibi programları yoğun kullanmaya başladım. Tablete gelen güncellemeler ile tablet gibi değil de masaüstü pc gibi de bir kullanım deneyimi yaşattı. Ben aldığım da fiyat 2500 tl idi. O zamandan bu zamana keyifle kullanıyorum.

Tavsiye ederim.
Benim de alma amacım Office, borsa ve bankacılık uygulamaları rahatça kullanabilmek. Birde film/dizi seyredebilmek. Ancak şunu merak ediyorum. 4 GB ram 64 GB hafıza yeterli gelir mi? Çünkü Samsung'un kendi uygulamaları da çok fazla yer kaplıyor. Ayrıca ram yeterli oluyor mu? Ve hâlâ alınabilecek bir tablet mi?

İlk satın aldığımda telefonum bile 6 gb, tablet 4 olur mu diyordum ama kullandıkça aklıma gelmiyor bile 4 gb olduğu. Yazılım gayet akıcı. Hiç farketmiyorsunuz bile.

Her gün yanımda tablet. Sırt çantamda iş için laptop ve bu tableti kullanıyorum.
IMG_20221118_134708.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı