Samsung Galaxy Tab S9 FE+ vs laptop

AmIsAre

Decapat
Daha fazla  
Üniversiteye bu sene başladım ve hazırlık okuyorum ama bölümüm kimya mühendisliği. Hazırlıkta PDF ve notlar için tablet işime yarayacak gibi geliyor ama normal bölümde işime yarar mı yoksa laptop mu lazım olur bilemiyorum. Şu an bir masaüstü bilgisayarım var Ryzen 5 3600 RX 580 16 GB RAM'li ekipmanlarım vs de iyi. Almak istediğim tablet de Samsung S9 FE+. Sizce işime yarar mı yoksa gereksiz mi, laptop daha mı iyi olur?

Eğer sadece PDF ve notlar içinse tablet size uygundur.

Mühendislik fakültesinde illaki bilgisayara ihtiyacın olacaktır. Üniversite okuduğun şehirde bilgisayarın varsa tablet alabilirsin. Masaüstü olsa bile fakültedeki bilgisayarları kullanabilirsin zaten. Ama hiç bilgisayarın olmayacaksa bilgisayar.
Tableti kalemli al ama.

Mühendislik fakültesinde illaki bilgisayara ihtiyacın olacaktır. Üniversite okuduğun şehirde bilgisayarın varsa tablet alabilirsin. Masaüstü olsa bile fakültedeki bilgisayarları kullanabilirsin zaten. Ama hiç bilgisayarın olmayacaksa bilgisayar.
Tableti kalemli al ama.
Ankarada yaşıyor ve okuyorum evimde bilgisayarım bu yüzden yanına onun tablet mi alsam laptop mu ona karar veremedim ve samsungun yanında kalemi çıkıyor.

Ya bir de Word PowerPoint gibi uygulamalı kullanırım bilgisayarımda var bunlar ama dışarıda da kullanmak için tablette de lazım.

Word, PowerPoint ve Excel gibi Office programlarını tablete klavye bağlayarak kullanabilirsin ama ne kadar verimli olur orası tartışılır.

Geri
Yukarı