Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T113 açılmıyor

MelyhO

Femtopat
Daha fazla  
Elimde bir tablet var (Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T113) fazlalık olduğu için uzunca bir süredir açmamıştım ve yakın zamanda satma kararı aldım ancak tableti açamadım. Şarjı bitti herhalde deyip şarja taktım aradan 2-3 saat geçtikten sonra yine açamadım bu sorunu yaşayıp çözen biri var mı? Tabletin garantisi bitti, teknik servise göndermek istemiyorum büyük ihtimal hiçbir şey yapmayıp 150-200 lira isteyecekler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bir tablet var (Samsung Galaxy Tab3 Lite SM-T113) fazlalık olduğu için uzunca bir süredir açmamıştım ve yakın zamanda satma kararı aldım ancak tableti açamadım. Şarjı bitti herhalde deyip şarja taktım aradan 2-3 saat geçtikten sonra yine açamadım bu sorunu yaşayıp çözen biri var mı? Tabletin garantisi bitti, teknik servise göndermek istemiyorum büyük ihtimal hiçbir şey yapmayıp 150-200 lira isteyecekler.

Batarya ölmüş olabilir çünkü eski tablet ve Tab3 modelinde bu tür sorunlar çok var bende de eskiden bu tabletin düz Tab3 modeli vardı.
Yapacağız şey çöpe atmak ya da yaptırmak.

Bende aynı model var ve custom rom yüklü unoffıcal safe değil ama kardeşim için lazım olduğundan kurmuştum. Yakın bi zamanda rom kurdunuzmu ? Romlar bazen tableti bozabiliyor.
En kötü çipi değişecektir.

Bende aynı model var ve Custom ROM yüklü unoffıcal safe değil ama kardeşim için lazım olduğundan kurmuştum. Yakın bir zamanda ROM kurdunuz mu? ROM'lar bazen tableti bozabiliyor.
En kötü çipi değişecektir.

Tablete ne bir şey kuruldu ne de tamir gördü çok kısa bir süre kullanılmıştı sonrasında kutusuna konup rafa kaldırıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı