Fallout 4 oynanması çok kötü bir oyun

@MOSYONnn Hiç oyun incelemesi görmemişsiniz eğer buna inceleme diyorsanız.

Eğer Bethesda'nın RPG oyunlarını sevmiyorsanız başka şeylere yönelin. Canınızın istemediği şeyleri niye oynuyorsunuz ki? Adamların oyunları genelde böyle.

@MOSYONnn Hiç oyun incelemesi görmemişsiniz eğer buna inceleme diyorsanız.

Eğer Bethesda'nın RPG oyunlarını sevmiyorsanız başka şeylere yönelin. Canınızın istemediği şeyleri niye oynuyorsunuz ki? Adamların oyunları genelde böyle.
Hocam ona bakılırsa oyunu bitirmedim bile, yaptığım inceleme kapsamlı bir şey değil. Konu kategorisi inceleme diye best bir şey beklemeyin. Ki ben kimim ki oyun incelemesi yapacam, fani bir oyuncuyum.

Zaten kusacam başım döndü, karnım da açtı. Nalet olası oyuna girdim 1 saat oynadım saçma sapan kamera hantallığı fps deneyimi yüzünden başım dönüyor ve içim bulanıyor. Oyunu sildim attım ama hala etkisinden çıkamadım.

Hocam ona bakılırsa oyunu bitirmedim bile, yaptığım inceleme kapsamlı bir şey değil. Konu kategorisi inceleme diye best bir şey beklemeyin. Ki ben kimim ki oyun incelemesi yapacam, fani bir oyuncuyum.
Estağfurullah, siz yapamazsınız demedim. Sadece bir inceleme olmadığını söyledim. Beni yanlış anlamayın.

Ama size uymayan bir oyun anladığım kadarıyla. Klasik Bethesda bu maalesef. RPG'leri hep benzer.

Ben de çok sevmiyorum Fallout oyunlarını.

Doğru diyor. RDR'de niye araba süremiyoruz dünyanın en çöp oyunu.

Fallout'un lore'una ve Fallout 4'e de zaten ters olurdu eğer normal şekilde aim alıp tuttuğuna headshot atan bir ya da asker gibi hareket eden bir karakter.

Düşünsene avukatlık mesleğini icra ederken 200 sene boyunca dondurulup bir nükleer yıkıntıya uyanıyorsun. Ortalıktaki silahlar ya geçmişten kalma ya da tahta ve demir parçalarıyla yapılmış.

Çoğu kişi Fallout 4'te karakterin ilk yarım saatte Power Armor'a bile girebilmesini eleştirmişti. Çünkü Power Armor kullanılması için özel eğitim gerektiren askeri teçhizatlar.

Zaten kusacam başım döndü, karnım da açtı. Nalet olası oyuna girdim 1 saat oynadım saçma sapan kamera hantallığı fps deneyimi yüzünden başım dönüyor ve içim bulanıyor. Oyunu sildim attım ama hala etkisinden çıkamadım.

Akıcı Bethesda oyunu istiyorsanız Dishonored'lara bakın.

Fallout'un Lore'una ve Fallout 4'e de zaten ters olurdu eğer normal şekilde aim alıp tuttuğuna headshot atan bir ya da asker gibi hareket eden bir karakter.

Düşünsene avukatlık mesleğini icra ederken 200 sene boyunca dondurulup bir nükleer yıkıntıya uyanıyorsun. Ortalıktaki silahlar ya geçmişten kalma ya da tahta ve demir parçalarıyla yapılmış.

Çoğu kişi Fallout 4'te karakterin ilk yarım saatte Power Armor'a bile girebilmesini eleştirmişti. Çünük Power Armor kullanılması için özel eğitim gerektiren askeri teçhizatlar.

Fallout zaten normal bir seri değil bence. Hatta direkt Bethesda normal bir marka değil. Adamlar oyunu en temel mekanikte çıkarıyor modçular hallediyor kalanını😅😂

Fallout'un Lore'una ve Fallout 4'e de zaten ters olurdu eğer normal şekilde aim alıp tuttuğuna headshot atan bir ya da asker gibi hareket eden bir karakter.

Çoğu kişi Fallout 4'te karakterin ilk yarım saatte Power Armor'a bile girebilmesini eleştirmişti. Çünük Power Armor kullanılması için özel eğitim gerektiren askeri teçhizatlar.

4. oyundaki sole survivor emekli bir asker olduğu için Power armour kullanmayı bilmesi normal. Lakin oyunda bu kadar erken o zırha ulaşılması her türlü saçmalıktı zaten ben hiçbir Fallout oyununda Power armour kullanmayı sevmem çok hantal ve gereksiz geliyor...

4. oyundaki sole survivor emekli bir asker olduğu için Power armour kullanmayı bilmesi normal. Lakin oyunda bu kadar erken o zırha ulaşılması her türlü saçmalıktı zaten ben hiçbir Fallout oyununda Power armour kullanmayı sevmem çok hantal ve gereksiz geliyor...

Kadın sole survivor ise avukat. O da kullanabiliyor.

Hahaha harbiden öyleymiş o zaman cidden büyük saçmalık. Kocası öğretti diyebiliriz belki, aylık izine Power Armour ile gelip karısına öğretmiştir belki ? Saçmalık...

Fallout 4'ü zaten casual oyunculara hitap etmek için kırpıp biçtiler. Fallout 3 ile New Vegas çok daha iyi oyunlardı 4'ten. Starfield'ı detaylı diyaloglara geri dönmeleri açısından beğendim ama konsept çok ters.

Acilen yeni bir Fallout ya da Elder Scrolls oyunu çıkarmaları lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı