Samsung Galaxy Watch 4 44mm alınır mı?

Saate EKG özelliği yakın zamanda geldi. Kullanıyorum gayet kullanışlı. Ayrıca Wi-Fi ile bağlantı olduğundan başka odada da saat kullılabiliyor.

Bu saate var mıydı? Hiç görmedim.

Merhaba saat dün elime ulaştı. Artık Bixby yerine Google asistanı kurabiliyormuşuz sanırım. Telefona indirdim ama saate kuramadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba saat dün elime ulaştı. Artık Bixby yerine Google asistanı kurabiliyormuşuz sanırım. Telefona indirdim ama saate kuramadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Kuruluyor ama çok kötü pil yiyor. Kurmayın derim.

Güncelleme yapınca gelmesi gerekiyor.

Evet güncelleme yapınca uygulama gözüktü saatimde. Bixby yerine bunu kullanacağım artık.

Kuruluyor ama çok kötü pil yiyor. Kurmayın derim.

Evet asistanı kurarken kendisi de uyardı fazla pil ömrü tüketir diye ama bunu asistanı sesle uyandırmayı etkinleştirmek için uyarmıştı. O yüzden sesle uyandırmayı kapattım Bixby'i normalde üst tuşa basılı tutarak aktif hale getiriyordum şimdi asistana atadım bunu.

Watch 3 modelinden geçiş yapmıştım.
Gerçekten çok hoş ve kullanışlı bir saat. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Bixby tuşu olayını bana da analatabilir misiniz?
Telefonumda bunu yapmayı başarmıştım ama akıllı saatte yapamadım. Google Asistan tanımlamak zormuş biraz :)

Telefonumda bunu yapmayı başarmıştım ama akıllı saatte yapamadım. Google Asistan tanımlamak zormuş biraz :)

Arada bir takılıyor zaten, bende çok anlamış değilim.

Google Asistanı telefona kurduktan sonra saate kuramamıştım saatin Store'unda gözükmüyordu sonra Store'a girip en altta uygulamalarım kısmı var oraya girince orada gözüküyor güncelle seçeneğiyle. Eğer güncellerseniz kurmuş oluyorsunuz saate. Kurduktan sonra tuşları kişiselleştir kısmından asistanı atayabilirsiniz. Tavsiyem sesli uyandırmayı kullanmayın çok fazla pil tüketiyor. Uyandırmak için tuşa basmanız daha iyi olur.

Bu arada bir sorum olacaktı iki kez 2-3 gün arayla saatim telefondan tamamen kopuyor bağlamak için saatinizi sıfırlayın diyor sonrasında. Bunu iki kez yaptım bir çözümü var mı acaba? Yedekleme işlemi var tekrar sıfırlamak ve kurmak 5-10 dakika alıyor ama bu sorun hiç olmasa daha iyi olurdu.

Bende bu problem yoktu hocam. Sadece menüler arası geçişte siyah ekrana düşme sorunu vardı, o da sıfırlama ile çözüldü.

Saate dair yazılım güncellemesi varsa kontrol edin demekten başka da açıkçası bir şey aklıma gelmiyor.

Tekrar kontrol ettim yazılımınız güncel diyor. Tekrar olmaz umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı