Samsung Galaxy Watch 4 44mm için kordon nereden alınır?

byxx0

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle konuya girip zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler. Başlıkta belirttiğim gibi Galaxy Watch 4 44mm modeline sahibim ve Türkiye'de hangi siteye girersem gireyim ya uçuk kaçıp kordon fiyatları ile karşılaşıyorum, ya da standart bir plastik kordonun farklı renkleri ile. Önerebileceğiniz bir site veyahut firma var mıdır?
Yurt dışında şöyle bir site buldum ( link ) ancak dövizin bu halinde yurt dışından kordon getirmekte ucuza mal olmuyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:
1659038927523.png

Apple Watch sahibiyim ve nereden alabileceğiniz hakkında hiçbir şekilde fikrim yok bundan dolayı eğer sorarsanız diye baştan söylüyorum ( :)) ve demiş olduğunuz sayfa hakkında o sitenin dolandırıcı olduğunu ve Samsung'la iletişime geçince öğrendiklerini söylemişler.

@Moneymoon Öncelikle cevabınız için teşekkürler, site hakkında detaylı bir araştırma yapmadım ancak domainler uyuşmuyor birisi galaxystraps.com birisi samsungstraps.com belki sonradan değişmişte olabilir. Peki ya siz Apple Watch'ınız için hangi firmadan kordon satın alıyorsunuz?

@byxx0
Ben şimdiye kadar toplamda 3 farklı kordon satın aldım ve bir tane de cihazlar birlikte gelen var, ilk aldığımı bir aksesuarcıdan aldım lokal bir işetme ve diğer ikisini de daha yenice aldım Amazon üzerinden, aldıklarımın hiçbiri birinci kalite değiller ancak fiyatlarına ve orijinaline göre kullanılmaz veya hiçbir anlamda kötü de değiller. Eğer ilgilenirseniz almış olduklarımı paylaşayım sizlerle:
JPEG görüntüsü 2.jpeg

JPEG görüntüsü.jpeg

(bu arada son fotoğraftan fark ettim bende tıraş makinesinden dökülmüş ev hali kusura bakmayın 😅)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı