Samsung Galaxy Watch 4 Alınır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Samsung S20FE kullanıcısıyım. Samsung Galaxy Watch 4 almak mantıklı mı sizce? Bluetooth mesafesi tatmin edici mi? Özellikle ürünü bir süredir kullananlardan fikir bekliyorum.

Mantıklı, epeydir kullanıyorum ve Samsung yanlış bir güncelleme yayınlamıştı milletin saati güncelleme sonrası açılmadı. Servise gönderdim sıfırı ile değiştiler şu an kullanıyorum istediğim uygulamayı APK olarak yükleyebiliyorum, subway surfers vs. oynuyorum hatta çok iyi saat ben tavsiye ederim. Hayırlı olsun şimdiden.

46mm Classic modeline sahibim. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.
Bileğe göre değişiyor boyutu bende 40mm almıştım çok küçük diye. Classic tek artısı galiba döndürülebilir bezel, öyle değil mi hocam ?

46mm Classic modeline sahibim. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.
Sizce classic mi daha mantıklı normal watch 4 mü? Ve ne zamandır kullanıyorsunuz? Dönen mekanizması sıkıntı çıkardı mı? Kullanımı rahat mı ? Şarjı kullanımınıza göre nasıl dayanıyor uzun mu kısa mi ömrü?

Sizce classic mi daha mantıklı normal Watch 4 mü? Ve ne zamandır kullanıyorsunuz? Dönen mekanizması sıkıntı çıkardı mı? Kullanımı rahat mı? Şarjı kullanımınıza göre nasıl dayanıyor uzun mu kısa mi ömrü?

Hocam ben normal Watch 4'ün çerçevesini beğenmediğim için classic modelini almıştım. Çünkü açık renk tema kullanınca çerçevenin siyah kenarları çok belli oluyor. Bezel hissi çok güzel neredeyse 3 aydır saate sahibim ve sıkıntı çıkarmadı. Öğrenci olduğum için sabah saat 9.00 gibi takmaya başlıyorum ve gece saat 12.00 gibi şarjı 20 civarına düşüyor. Genelde yarı parlaklıkta kullanıyorum.

Geri
Yukarı