Samsung Galaxy Watch 4 Classic vs Samsung Galaxy Watch 5

Watch 5 yerine 4 classic kullanıyor olsaydın katılacağını düşünüyorum.
Arkadaş bizim ülkede insanlar neden böyle? Nasıl bu kadar dar görüşlü insanlar var anlamıyorum. Neden medeni insanlar gibi herkes fikrini belirttikten sonra, ben katılıyorum ya da katılmıyorum dedikten sonra insanların fikirlerine saygı göstermiyorsunuz? Empatiden yoksun bir insansın, ben de sen Watch 5 kullansaydın böyle düşünmezdin desem ne olacak, ya da benim Watch 4 Classic kullanmadığımı nereden biliyorsun? Nereye varacağız yani boş boş konuşmanın bir manası yok. Burada görüşünü söylemişsin ben de söylemişim katılmıyorum demişim konuşma bitmiş. Konu sahibi bu fikirleri kendince değerlendirip bir sonuca varacaktır. Farklı düşünen insanları illa kendi fikrinize çekme çabasından ne zaman vazgeçecek acaba sen ve senin gibi insanlar?

Burada görüşünü söylemişsin ben de söylemişim katılmıyorum demişim konuşma bitmiş.
Ben saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum, kendi düşüncemi yazdım katılıp katılmamak sana kalmış, konuşma bitti diye bir şey yok. Neden katılmadığını yaz, belki benim bilmediğim bir şey biliyorsun bende öğrenmiş olurum. Neden bu kadar dar görüşlüsün.

Farklı düşünen insanları illa kendi fikrinize çekme çabasından ne zaman vazgeçecek acaba sen ve senin gibi insanlar?
Böyle bir çabam yok.

Nereye varacağız yani boş boş konuşmanın bir manası yok.
Katılıyorum bir anlamı yok.

Ben saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum, kendi düşüncemi yazdım katılıp katılmamak sana kalmış, konuşma bitti diye bir şey yok. Neden katılmadığını yaz, belki benim bilmediğim bir şey biliyorsun bende öğrenmiş olurum. Neden bu kadar dar görüşlüsün.
Sanki sadece geldim senin yorumunu alıntılayıp katılmıyorum yazdım :D İlk önce ne yazdıklarımı oku.
2 hafta önce Watch 5 satın aldım gayet memnunum bence şu anda alacaksanız Watch 5 almanız daha mantıklı olacaktır. Daha yeni bir saat ve Watch 4 Classic'e göre daha fazla güncelleme alacaktır.
Ben daha güncel olduğu için Watch 5 tercih edilmeli diye fikrimi belirtmişim sen de bezel olayı çok iyi demişsin, katılmıyorum demişim olay bitmiş hala bana ''watch 4 classic kullansan anlarsın'' ya da ''neden katılmadığını yazsana'' diye boş boş konuşuyorsun. Senin fikrin ayrı, benimki ayrı doğru yanlış yok burada. Bu kadar kendi fikrine aşık olma, insanlar senin gibi düşünmek zorunda değil. Hemen karşı görüşlü biri görün saldırıyorsunuz klasik kendini beğenmiş insan tipi işte...

Bildiğim kadarıyla Samsung'un 5'e deneysel özellikler getirmek gibi planları var, dolayısıyla Watch 5 ailesi bu konuda 1-0 önde.
Öte yandan r/GalaxyWatch'daki son kullanıcı yorumlarına göre Watch 4 ailesine oranla pilde iyileştirmeler mevcut.
ADB ile kurulan uygulamalarda da daha iyi performans veriyor.

Ben de bir Watch 4 Classic kullanıcısıyım ancak size önerim Watch 5 olacaktır.
Classic modellerdeki bezel aslında oldukça pratik bir kullanım sunuyor ancak bunun için değer mi bilemem.
Aynı zamanda bezelin sertliği gün geçtikçe azalıyor, 2-3 yıla ne hal alır tahmin etmek istemem.
Muhafazası da zor, önde bir çıkıntı olması çizilmeye daha müsait kılıyor.

Bildiğim kadarıyla Samsung'un 5'e deneysel özellikler getirmek gibi planları var, dolayısıyla Watch 5 ailesi bu konuda 1-0 önde.
Öte yandan r/galaxywatch'daki son kullanıcı yorumlarına göre Watch 4 ailesine oranla pilde iyileştirmeler mevcut.
ADB ile kurulan uygulamalarda da daha iyi performans veriyor.

Ben de bir Watch 4 classic kullanıcısıyım ancak size önerim Watch 5 olacaktır.
Classic modellerdeki bezel aslında oldukça pratik bir kullanım sunuyor ancak bunun için değer mi bilemem.
Aynı zamanda bezelin sertliği gün geçtikçe azalıyor, 2-3 yıla ne hal alır tahmin etmek istemem.
Muhafazası da zor, önde bir çıkıntı olması çizilmeye daha müsait kılıyor.

Teşekkürler.

Sanki sadece geldim senin yorumunu alıntılayıp katılmıyorum yazdım :D ilk önce ne yazdıklarımı oku.

Ben daha güncel olduğu için Watch 5 tercih edilmeli diye fikrimi belirtmişim sen de bezel olayı çok iyi demişsin, katılmıyorum demişim olay bitmiş hala bana "Watch 4 classic kullansan anlarsın" ya da "neden katılmadığını yazsana" diye boş boş konuşuyorsun. Senin fikrin ayrı, benimki ayrı doğru yanlış yok burada. Bu kadar kendi fikrine aşık olma, insanlar senin gibi düşünmek zorunda değil. Hemen karşı görüşlü biri görün saldırıyorsunuz klasik kendini beğenmiş insan tipi işte...

Size de teşekkürler.

Bende watch 5 alacaktım, bezelden dolayı watch 4 classic aldım. İyi ki de bunu almışım diyorum.
Saat almaya karar verdim. Ama iki saat bana çok iddialı geldi. Karar veremedim. Şu iki saatten sizce hangisini almalıyım?

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm.

Samsung Galaxy Watch 5 44mm.

Dostum ne yaptın, aldın mı :)

Bende watch 5 alacaktım, bezelden dolayı watch 4 classic aldım. İyi ki de bunu almışım diyorum.

Dostum ne yaptın, aldın mı :)
Daha alamadım 😐

Ekonomi izin vermiyor

Daha alamadım 😐

Ekonomi izin vermiyor.

Daha alamadım 😐

Ekonomi izin vermiyor.

Aynı zamanda bir oyuncu kolduğuna da ihtiyaç duyuyordum (buldum) ama drone da alacağımı hatırladım...

Daha alamadım 😐

Ekonomi izin vermiyor

Aynı zamanda bir oyuncu kolduğuna da ihtiyaç duyuyordum (buldum) ama drone da alacağımı hatırladım...
Ve saat ve koltuğu erteleme ihtimalim var 😐

Yeni konular

Geri
Yukarı