Elektronik Samsung Galaxy Watch 6 Astro Edition (47mm) öğrenci indirimi ile 5300 TL

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Samsung'un sitesine girip öğrenci indirimini aktif ettikten sonra ürün 6800 TL'ye düşüyor. Ardından ürünü sepete ekleyin sepette "ASTRO1500" kupon kodunu kullanın (kupon kodu 31 Aralık tarihine kadar geçerli). Bu da 1500 TL daha indirim sağlayacak, böylelikle ürün 5300 TL'ye gelmiş oluyor üstelik peşin fiyatına 4 taksitte yapılabiliyor.
Ürün: Galaxy Watch6 Classic Astro Edition (Bluetooth, 47mm)

Ben siparişi bu şekilde verdim, ilgili görsel:
1703367236039.png

Samsung'un sitesine girip öğrenci indirimini aktif ettikten sonra ürün 6800 TL'ye düşüyor. Ardından ürünü sepete ekleyin sepette "ASTRO1500" kupon kodunu kullanın (kupon kodu 31 Aralık tarihine kadar geçerli). Bu da 1500 TL daha indirim sağlayacak, böylelikle ürün 5300 TL'ye gelmiş oluyor üstelik peşin fiyatına 4 taksitte yapılabiliyor.
Ürün: Galaxy Watch6 Classic Astro Edition (Bluetooth, 47mm)

Ben siparişi bu şekilde verdim, ilgili görsel:
Eki Görüntüle 2062979
Keşke 43mm modeli de böyle kaliteli indirime girse. Galaxy watch 4 46mm var ve bileğim küçük olduğundan tam kaplamıyor bileğimi. Bu da sanırım böyle olur.

Keşke 43mm modeli de böyle kaliteli indirime girse. Galaxy watch 4 46mm var ve bileğim küçük olduğundan tam kaplamıyor bileğimi. Bu da sanırım böyle olur.
Diğer modellerinde denedim maalesef onlarda kupon kodu geçerli olmuyor, sadece öğrenci indirimi ile alabilirsiniz.

Watch 5 44mm sahibiyim. Alınır mı? Bu bile bileğime çok büyük geliyor. Bu çok büyük olmaz mı?

Bir de öğrenci indirimi nasıl oluyor? Sadece üniversite mi? Lise de dahil mi? Öğrenci belgesi mi lazım ne lazım?

Watch 5 44mm sahibiyim. Alınır mı? Bu bile bileğime çok büyük geliyor. Bu çok büyük olmaz mı?

Bir de öğrenci indirimi nasıl oluyor? Sadece üniversite mi? Lise de dahil mi? Öğrenci belgesi mi lazım ne lazım?
Ben açıköğretim üniversite kaydı ile öğrenci indirimi aldım o açıdan sorun yaratmadı. Watch 5 kullanıyorsanız bence almayın, Watch 7-8 çıkınca onları almanız daha mantıklı olur gibi. Bir de 44mm size büyük geliyorsa 47 daha da büyük gelir kaba durabilir sizde.

Ben açık öğretim üniversite kaydı ile öğrenci indirimi aldım o açıdan sorun yaratmadı. Watch 5 kullanıyorsanız bence almayın, Watch 7-8 çıkınca onları almanız daha mantıklı olur gibi. Bir de 44mm size büyük geliyorsa 47 daha da büyük gelir kaba durabilir sizde.

Hocam fiyatlar artıyor. İleride alamam diye korkuyorum. Büyük İstanbul depremi dolayısıyla paraları sobada yakan ülke gibi olacağımızdan korktuğum için alayım diyorum. Lise öğrenci belgesi olur mu ki acaba? Başka bilen var mı?

Hocam fiyatlar artıyor. İleride alamam diye korkuyorum. Büyük İstanbul depremi dolayısıyla paraları sobada yakan ülke gibi olacağımızdan korktuğum için alayım diyorum. Lise öğrenci belgesi olur mu ki acaba? Başka bilen var mı?
Olur yüksek ihtimalle, e-Devletten öğrenci belgesi sorgulayıp barkodun numarasını giriyorsunuz.

Geri
Yukarı