Samsung Galaxy Win İ8552 Güncelleme Geldi

24F3R

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
REVİZYON UÇAK PLANLAMA
Merhaba,

Arkadaşlar yaklaşık 15 dk önce samsung galaxy win i8552 model olan telefonuma yazılımı güncellemesi geldi.
Cihaz yazılım 4.1.2 jelly bean, Güncellemeden sonra aynı 4.1.2 jelly bean olarak duruyor. Güncelleme boyutu 75 mb civarındaydı, Sürüm yükseltmesi neden olmamıştır ? Aydınlatın lütfen.

Düzeltme güncellemesi vermişler demek ki. Özel bir sürüm yükseltmesi olmak zorunda değil her zaman.

Düzeltme güncellemesi vermişler demek ki. Özel bir sürüm yükseltmesi olmak zorunda değil her zaman.
Hımm, Peki sizce sürüm güncellemesi gelirim? İnternette bilgi bulmadım, Cihazdan soğumaya başladım...

Son düzenleme:
Sürüm güncellemesi belki gelebilir ama gelen güncelleme ne kadar stabil olur bilemiyorum. Samsung'un insafına kalmış bir durum.

Sürüm güncellemesi belki gelebilir ama gelen güncelleme ne kadar stabil olur bilemiyorum. Samsung'un insafına kalmış bir durum.
Anlıyorum, İnternet de adamlar 4.4.1 yüklemişler benim cihaza, Bu nasıl oluyor ? Video sitesinde videoları da mevcut. Yapanlar Rus sanırım .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı