Samsung Game Launcher destekli telefonlarda FPS arttırmak

Hemen deneyip dönüyorum.

Kanka bende neden sadece 2 seçenek çıktı sende ki gibi değil, S8 olduğu için mi?
Desteğini kesti çünkü Samsung kanka. Benim şuan elimdeki telefon Samsung'un en güncel telefonlarından biri olan A52 (Martta çıktı.)

Desteğini kesti çünkü Samsung kanka. Benim şu an elimdeki telefon Samsung'un en güncel telefonlarından biri olan A52 (Mart'ta çıktı.)

Tüh, APK olarak indirsem işe yarar mı?

Tüh, APK olarak indirsem işe yarar mı?
Sanmıyorum etkili olacağını ama deneyin isterseniz.Sizin bahsettiğiniz taktik zaten eski taktik benimkini yukarı olarak işaretlerseniz insanşara daha yardımcı olursunuz.Benim paylaştığım en günceli şuanda.

Sanmıyorum etkili olacağını ama deneyin isterseniz.Sizin bahsettiğiniz taktik zaten eski taktik benimkini yukarı olarak işaretlerseniz insanşara daha yardımcı olursunuz.Benim paylaştığım en günceli şuanda.
Nasıl yapacağım?

@merteknn, bir değişiklik gözlemleyemedim. Yüksek ayarda ve 2K ekranda test ettim. Dediğiniz şeyler olmadığı için bir dengeli bir de performansa odaklanır ayarlarıyla test yaptım. Eklentilerde sadece FPS gösterme programı bir de kısıtlama programı işe yarıyordu. Aynı yarışı aynı güzergahta yaptım. Değişen bir şey olmadı. Özellikle yer çökerken ve saf dışı olunca oluşan anlık donmaları ve çim/su dalgası yoğunlukta düşen FPS'yi azaltamadı.

@merteknn, bir değişiklik gözlemleyemedim. Yüksek ayarda ve 2K ekranda test ettim. Dediğiniz şeyler olmadığı için bir dengeli bir de performansa odaklanır ayarlarıyla test yaptım. Eklentilerde sadece FPS gösterme programı bir de kısıtlama programı işe yarıyordu. Aynı yarışı aynı güzergahta yaptım. Değişen bir şey olmadı. Özellikle yer çökerken ve saf dışı olunca oluşan anlık donmaları ve çim/su dalgası yoğunlukta düşen FPS'yi azaltamadı.
S8 kullandıysanız deneyimleyemezsiniz zaten. ahah :D

"Samsung Game Launcher destekli telefonlarda FPS arttırmak"

Başlıkta aynen bu yazıyor. Onda olur, bunda olmaz diyerek telefon kayırıyorsunuz.

Benim paylaştığım yerleri tekrar okur musunuz lütfen? Onda olur bunda olmaz çünkü Android, OneUI,işlemci ve yıl farkı var.

Geri
Yukarı