Samsung Garantiden Gelen Level U2 Kulaklık

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Geçtiğimiz mayıs ayında Samsung Level U kulaklık almıştım. 2 hafta önce kulaklık telefona bağlanmıyordu. Birçok telefonda denedim ama aynı sorunu yaşadım. Ben de garantiye gönderdim. 2 haftanın sonunda bana yeni kulaklık göndereceği yazıldı ve bugün geldi. İşin garibi şu ki gelen kulaklığın kutusunda Samsung Level U2 yazıyor.

WhatsApp Image 2020-11-30 at 09.52.00.jpeg

WhatsApp Image 2020-11-30 at 10.18.06.jpeg

WhatsApp Image 2020-11-30 at 10.20.39.jpeg

Ürün yeni çıkmış, muhtemelen bu ay yeni yeni piyasaya sürülüyor. 30.11.2020 itibariyle henüz ülkemizde satışı yok.

• U modeline göre açma kapama tuşunu switch yerine buton olarak, ses açma kapamanın olduğu kısma eklemişler.
  • Şarj göstergesi çıkıyor telefonda, kulaklık işaretinin yanında. Bu da güzel olmuş. 50-100 liralık bazı kulaklıklarda bile var.
  • Ses kalitesi daha net, abartılı değil. U serisinde çok fazla ses geliyordu.
  • Şarj girişi USB Type-C olarak güncellenmiş.
  • Dışarıya sesi daha az veriyor.
  • "Rubber Ring" denilen kablo düzenleyici aparat yok. Yerine bant yapıştırılmış. 😕
  • Kutu içeriği olarak sadece 1 çift kulaklık başlığı var. Önceki seride bulunan çengelli başlık bu seride yok maalesef. Bu da benim için üzücü bir durum.
Piyasada görüp almayı düşünen olursa buradan bana sorularınızı iletebilirsiniz. İyi sosyaller. 😚

Son düzenleme:
Geçtiğimiz mayıs ayında Samsung Level U kulaklık almıştım. 2 hafta önce kulaklık telefona bağlanmıyordu. Birçok telefonda denedim ama aynı sorunu yaşadım. Ben de garantiye gönderdim. 2 haftanın sonunda bana yeni kulaklık göndereceği yazıldı ve bugün geldi. İşin garibi şu ki gelen kulaklığın kutusunda Samsung Level U2 yazıyor.

Eki Görüntüle 756933

Eki Görüntüle 756961

Eki Görüntüle 756963

Ürün yeni çıkmış, muhtemelen bu ay yeni yeni piyasaya sürülüyor. 30.11.2020 itibariyle henüz ülkemizde satışı yok.

• U modeline göre açma kapama tuşunu switch yerine buton olarak, ses açma kapamanın olduğu kısma eklemişler.
  • Şarj göstergesi çıkıyor telefonda, kulaklık işaretinin yanında. Bu da güzel olmuş. 50-100 liralık bazı kulaklıklarda bile var.
  • "Rubber Ring" denilen kablo düzenleyici aparat yok. Yerine bant yapıştırılmış. 😕
  • Kutu içeriği olarak sadece 1 çift kulaklık başlığı var. Önceki seride bulunan çengelli başlık bu seride yok maalesef. Bu da benim için üzücü bir durum.
Piyasada görüp almayı düşünen olursa buradan bana sorularınızı iletebilirsiniz. İyi sosyaller. 😚

Samsung'un özür hediyesi sanırım. :)
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Eyvallah reis. 😚

Fark etmemişim. Bunu da yeni eklemiş olabilirler. Sabah o kadar kontrol ettim, sadece şu 2 sitede çıkıyordu.

Screenshot_3.png

Samsung Türkiye bağlantısı da eklenmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 756933

Eki Görüntüle 756961

Eki Görüntüle 756963

Bu kulaklıktan almayı düşünüyorum da, fotoğraflarına bakınca boynumu ağrıtacak kadar ağır gibi gözüküyor. Rahatsız edecek kadar ağır mı? Bir de kulakta rahat duruyor mu? Teşekkürler

@HonorableOnur Ağır değil, hissetmezsiniz bile ağırlığını.

Benim kulağıma kulak içi kulaklık oturmadığı için çentikli kulaklık silikon kılıfına ihtiyacım oluyordu. Fakat bundan o kılıf çıkmadı. Birkaç kez servisi aradım ama kılıf tedariği söz konusu olmadığı için internette satılanlardan aldım. Şu an gayet memnunum.

@gördü gözlerim Evet, hâlâ kullanıyorum ve hiç sıkıntıyla karşılaşmadım.

Tek sıkıntı şu; Iphone 6 kullanıyorum, cebimdeyken bile takılıyor müzik. Çok yakın tutmam gerekiyor müzik dinlerken. Eşimin Samsung Galaxy Note 4 cihazında denedim, 2 oda ötesinden bile sorunsuz bağlanıyor. Bilgisayara bağladığımda da nerdeyse alt kattan sorunsuzca bağlanacak kadar iyi. Muhtemelen benim telefondan kaynaklı sıkıntı var. Başka denediğim cihazlar: Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy S7 Edge, Iphone 8, X, 7 Plus, 11 ve Samsung Galaxy Note 10 Lite. Çevremdeki arkadaşlarda bu telefonlar var. Hepsi de sorunsuz bir şekilde uzak mesafede kaliteli aktarım sağladı.

Bir de yukarıda belirttiğim gibi çengelli başlık yoktu kutu içeriğinde. İnternette Samsung Level serisiyle uyumlu olan başlıklardan aldım, sorun çıkmadı. Tam oldu.

Mikrofonu nasıl acaba? Bir de bilgisayarda kullanma şansınız oldu mu, olduysa nasıldı?

@Fibula Şirketteki dizüstü bilgisayarda kullanıyorum aktif olarak. Hiçbir sıkıntısı yok. Mikrofonu ise çok iyi, rüzgarlı hava da olsa ses net gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı