Samsung Level U Bluetooth Kulaklık Spotify Sorunu

Marutan

Hectopat
Merhaba, daha yeni Samsung Level U Bluetooth Kulaklık aldım. Hem iş, hem kendi telefonuma bağladım. İş telefonundan görüşmeyi kapatınca şahsi telefonumdan birden Spotify açılıyor. Her şeyi kontrol ettim ama sıkıntı nereden kaynaklanıyor bulamadım.

Benzer sıkıntı yaşayan var mı? Ürünü Amazon'dan aldım, iade yapmakta istemiyorum. Gerçi kabul ederler mi, onu da bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir sorun sayılmaz aslında. Mesela sadece kişisel telefonunuza bağlayıp, kulaklık üzerindeki tuşa basarsanız müzik çalmaya başlayacaktır. Siz de iki cihaza birden bağlıyken görüşmeyi kapatmak için o tuşa bastığınızda diğer telefonda otomatikmen Spotify açılıyor, müzik çalıyor. Bildiğim kadarıyla bunun bir ayarı yok. Dediğim gibi üzerinde tuş olan her kulaklıkta bu olay var. Görüşme yaparken kişisel telefonunuzla kulaklığın bağlantısını kesmeniz gerek.

Kısacası iade etmenizi gerektiren bir durum yok. Diğer kablolu/kablosuz kulaklıklar ile de deneyebilirsiniz, aynı olay onlarda da olacaktır. Umarım düzgün anlatabilmişimdir. :)

Evet anlatabildiniz ama durum şu ki spotify uygulaması kapalıyken açılıyor, ek olarak benim kapatma tuşuna basmama gerek yok karşı taraf kapatınca da spotify açılıyor maalesef.

Spotify kapalı olsa da açılır, bu normal ancak karşı tarafın kapatmasıyla -tuşa basmadan- açılması ilginçmiş, onu bilemedim maalesef. :(

Uygulamayı falan da indirdim ama ekstra bir özelliğini bulamadım. Zaten müzik dinlerken, film izlerken falan ses kalitesi çok düşük geldi bana. Sırf iş yerinde ayakta rahat konuşabilmek adına aldım. Yani okuyan olursa bunları dikkate alarak ürünü almasını tavsiye ediyorum :)

Hocam, dediğim gibi hangi kulaklığı alırsanız alın bu sorunu yaşayacaksınız. Tek çözüm sadece tek bir cihaza bağlı kullanmak. :)

Merhaba. Kızım Qcy T13 kulaklık kullanıyor. Telefonu da huawei p20 lite. Onda da hiçbir işlem yapmaz iken kulaklık telefona bağlıysa telefonu elinden bıraksın, spotify birkaç dakika sonra otomatik açılıyor.
Fakat ben soundpeats air 3 kulaklıkla Poco x3 pro kullanıyorum. 4 aydır daha hiç otomatik başlamadı müzik vs. Demekki bu bir sorun ve çözülmesi gerekiyor.

Geri
Yukarı