Samsung GSI ROM kurmak için TWRP alternatif var mı?

Hocam yabancı kaynaklar dahil her yerde araştırdım. Tuş kombinasyonlarını doğru yapıyorum ve kılıfı çıkartıyorum. Burada sorun yok ama Odin ile TWRP'yi kurduktan sonra cihaz adeta ölüyor. Açılıcak gibi yapıyor bir anda kapanıyor. Stock ROM'u yükleyemezsem cihaz anında çöp oluyor :/
Yani Odin ile TWRP yüklediğim zaman ne recovery moduna girebiliyorum ne de cihazı açabiliyorum... Zaten TWRP menüsüne bir girebilsem direk SD kart üzerinden ROM'u kurmayı planlıyorum.
Yarın sizin verdiğiniz dosyayı indireceğim ve TWRP'yi kuracağım. Daha sonra ABD üzerinden recovery moduna girmeye çalışacağım. Hayırlısı olsun diyelim.

Konuyu salmadan ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim :)

Hocam yine TWRP menüsüne giriş yapamadım :(.
Uğraştım ama olmuyor.
Galiba cihaza uygun TWRP ve stabil ROM'lar piyasada yok.
Vazgeçtim bu işten...
Artık seneye deneyeceğiz bakalım.
Yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim :) iyi günler.

Cidden sizin adınıza üzüldüm. Eğer bütçeniz var ise Xiaomi öneriyorum. Dün eşime ve anneme 2 tane Redmi 9C aldım. Bootloader kilitlerinin süresini bekliyorum(1 hafta :D) Kilitler açılınca güzel bir ROM kurup 2-3 yıl stabil şekilde kullanabileceklerini umuyorum.

Cidden sizin adınıza üzüldüm. Eğer bütçeniz var ise Xiaomi öneriyorum. Dün eşime ve anneme 2 tane Redmi 9C aldım. Bootloader kilitlerinin süresini bekliyorum(1 hafta :D) kilitler açılınca güzel bir ROM kurup 2-3 yıl stabil şekilde kullanabileceklerini umuyorum.

Haklısınız hocam...
Bu teli elden çıkarma vakti geldi sanırım..
En kısa sürede el altından satacağım.
Ve üzerine bir miktar para ilave edip Redmi Note 8 Pro veya Redmi 9 alacağım.
Daha sonra temiz bir ROM kurup 1-2 yıl daha devam edeceğim.
Şimdiye kadar bütün konularımda yardımcı olduğunuz için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Allah razı olsun 😊 iyi günler 👋🏻

MTK işlemci kaynak kodlarını vermediği için geliştiriciler gsı'a MTK işlemcili telefonları ekleyemiyorlar. Bazı istisnalar var tabii. Deneyin.

Hocam şu anda stock ROM'la devam ediyorum biraz kafam rahatlasın bir kez daha denerim.
Zaten teli satma taraftarıyım.
Biraz araştırma yaparım olmadı el altından satarım. Zaten PUBG 30 FPS veriyor. Bu da bana yetersiz geliyor. Note 8 Pro taraftarıyım.

Satacağım için bu saatten sonra kafa arıtamam bu telefona. Teşekkür ederim :)

Hocam şu anda stock ROM'la devam ediyorum biraz kafam rahatlasın bir kez daha denerim.
Zaten teli satma taraftarıyım.
Biraz araştırma yaparım olmadı el altından satarım. Zaten PUBG 30 FPS veriyor. Bu da bana yetersiz geliyor. Note 8 Pro taraftarıyım.

Satacağım için bu saatten sonra kafa arıtamam bu telefona. Teşekkür ederim :)
X3 NFC daha iyi olur.

Geri
Yukarı