Samsung GT-P7500 ROM yükleme

Hocam şu an cihazı açamadığımız için APK falan yükleyemiyoruz maalesef. Bu cihazı nasıl açabiliriz şu an aktif bir yöntem var mıdır?

Konu güncel yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Cihaza takvimden ayarlara girip USB hata ayıklama modunu aktif ettim. Odin ile TWRP kurulumu denedim fakat kurulmadı. En azından cihaza root atma şansım var mı?

Sorun çözüldü ihtiyacı olan arkadaşlar için çözüm:
1 - vroot diye bir program ile root attım veya bilgisayardan çalışan bir root programı yardımı ile yapabilirsiniz. Bazı programlar root tamam diyor fakat cihaz rootlanmıyor. Dikkat etmek gerekiyor kontrol etmek için komut:
ADB Shell
Su
Bu komut çalışıyor ise cihazınız rootlanmıştır işlemlere rahatlıkla devam edebilirsiniz.
2 - ADB yardımı "Çözüldü - Samsung P7500 Fatih Tablet Custom Rom Dosyası İndir" bu konudaki işlemleri uyguladım "recovery. İmg" dosyasını tabletin "sdcart" kısmına yükledim.
3 - ADB yardımı ile "esfile Manager" programını kurdum.
4 - Custom ROM'u esfilenin uzaktan erişimi yardımı ile tablete aktardım.
5 - ADB ile "reboot recovery" komutu verip TWRP kısmına geçtim.
6 - TWRP install kısmından Custom ROM'u kurdum. 5-6 dakika arası TWRP kurulum süresi. 10-15 dakika cihazın ilk açılma süresi var.
7 - Cihaz hazır.

İşlemler sırasında oluşabilecek tüm olayların sorumluğu size aittir. Yeterli bilginiz yoksa bu işleri uygulamayınız.

Merhaba KB hortlattım ama cihaza başka bir ROM yükleyebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı