Samsung HD080HJ HD Tune Read Error Sorunu

Bu hatanın HDD'nin eski olmasından ya da öldüğünden dolayı olduğunu sanmıyorum. Benim 3 senelik, sorunsuz HDD de dün aynı hatayı verdi, HD Tune PRO 5.60 sürümünü kullanırken. İlk defa böyle yaptı.
HD Tune 2.55 ile denedim ve hata vermedi. Sende 2.55 sürümünü kullanarak deneyebilirsin. Sorun olacağını düşünmüyorum.

SATA girişi varsa uyumludur. SATA 3 desteği genellikle yeni nesil anakartlarda vardır. Onlar kadar performans alamasan da normal HDD'e göre daha hızlı olacaktır.

Şunu da belirteyim artık SSD fiyatları absürt değil. Aynı fiyata büyük boyutlu HDD yerine ona nazaran küçük boyutlu SSD alsanız çok daha performanslı bir sistem olur.
Evet. Öyle yapacağım. İlginiz için çok teşekkürler.

O diskler 2006 model. Normal bir diskin ömrü genelde en fazla 8 sene oluyor. 10 yıllık disk. Ölmüş artık.
Aynen öyle Recep bey. Beni şu ana kadar hiç üzmemişti. Ayrılmak zor olacak. Çok anılarım geçti HDD ile birlikte. Gerçekten onu ço... Şaka şaka direk geri dönüşüm çöp kutusuna, bir daha yüzünü bile görmek istemiyorum

Bu hatanın HDD'nin eski olmasından ya da öldüğünden dolayı olduğunu sanmıyorum. Benim 3 senelik, sorunsuz HDD de dün aynı hatayı verdi, HD Tune PRO 5.60 sürümünü kullanırken. İlk defa böyle yaptı.
HD Tune 2.55 ile denedim ve hata vermedi. Sende 2.55 sürümünü kullanarak deneyebilirsin. Sorun olacağını düşünmüyorum.
Yok yok. Sorun HDD dostum. Bariz bir şekilde hem de. Hatalar bu yönde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı