Samsung için Type-C şarj adaptörü önerisi

ghostrtr

Hectopat
Arkadaşlar Type-C şarj adaptörü alacağım Samsung telefon kullanıyorum, önerilerini bekliyorum.

Bütçe: 400 üzeri olmazsa iyi olur.

Hangi telefon için kullanacaksınız S21 ve üstü için istiyorsanız bunu öneririm.
Tavsiyem Amazon'dan alın.
Amazon linki atmışsınız fakat satıcı farklı. Samsungun resmi sitesinde aynı şarj aleti 600 TL. Çakma olabilir mi ?

1698779622090.png

Hocam Amazon'un kendisinden almanızı öneririm Amazon'da çakma olmuyor aldığınız Store önemli ama ben bizzat S22 için Samsung'un kendi mağazasından aldım.

Arkadaşlar merhaba.
Çoğu sitede Samsung etiketli şarj cihazları fiyatından anlayacağımız gibi sahte. Ben de deneme maksatlı 45watt aldım 2 gün kullandım bir sorun yoktu fakat yine de sahte olduğunu anlayabiliyoruz. Kutu içinden type c kablo da çıktı ki orjinal Samsung ürünlerde çıkmaz. O sebepten ben 3. gün sonunda Samsung'un sitesinden şarj cihazı aldım. Tavsiyem her zaman Samsung sitesinden alın. Daha ucuza alacağım diye farklı seçenekleri denemek uzun vadede cihazınızda sorun çıkarabilir.

Arkadaşlar merhaba.
Çoğu sitede Samsung etiketli şarj cihazları fiyatından anlayacağımız gibi sahte. Ben de deneme maksatlı 45watt aldım 2 gün kullandım bir sorun yoktu fakat yine de sahte olduğunu anlayabiliyoruz. Kutu içinden Type-C kablo da çıktı ki orijinal Samsung ürünlerde çıkmaz. O sebepten ben 3. gün sonunda Samsung'un sitesinden şarj cihazı aldım. Tavsiyem her zaman Samsung sitesinden alın. Daha ucuza alacağım diye farklı seçenekleri denemek uzun vadede cihazınızda sorun çıkarabilir.

Amazon satıcı, siyah olan Amazon.

25W ve üstü Ugreen ve Anker cihazlar Power delivery destekliyor hocam. @karambyte

Ugreen daha mantıklı o zaman sanki, 400'lü civara indirime girmişti.

Benim ikinci tavsiyem Spigen markalı ürünler olacaktır.

Geri
Yukarı