Samsung Intel i5-3210M sistem yükseltme

Katkısı illa ki olur. Ama ne kadar olacağını kestirmek zor. Ben de sonradan 4 GB eklemiştim. SSD de almıştım. Stok haline göre daha iyi çalışıyor.

şuan çok kararsızım ssd ve ram yaptırmak mantıklı gibi sanki.Yinede teşekkür ederim
PES 2020 oynayabileceğini sanmıyorum, fakat fifa 19'da seyircileri kaldırma modu eklenebiliyor bu sayede +30-40 FPS fazladan FPS artışı sağlıyorsunuz.
SSD ekleme yaptığında inanılmaz bir hız farkı hissedersin, verdiğin parayı fazlasıyla hak eder. İlk önce SSD yükseltmesi yap bence.
Hocam hangi oyunları oynayabilirim futbol olarak sizce.Pes Fifa serileri olarak ve online oynayabilme şansım nedir ? Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Kullanılan yuvalar 1/4 olarak göürnüyor.Yani yer varmış hocam.Ne gibi katkısı olur sizce yapmalımıyım ?
Youtube'u açıp, cihazın model ismini yazıp sonuna "RAM UPGRADE" yazarakta 2 slotlu mu, max ne kadar ram yükseltebilirsin bilgilenebilirsin. Aynı şekilde google'a da yazabilirsin.
hocam ilave 4gb ram de düşünüyorum ssd ile birlikte.Sosyal medya film ve orta şekerli oyunlar için ram da önemli demişlerdi
Film ve sosyal medyada gezinmek için 4GB RAM yeterlidir, öyle 15-20 dolu sekme açmayacaksan 4GB RAM yeterli.

Geri
Yukarı