Samsung J6+ Hakkında

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Kilit açma tuşuna parmak izi okuyucu koymak çok mantıklı olmuş.
Çift kamerayı zaten J serisine bile indirdi Samsung.
Aranızda satın alan olursa incelemesine beni etiketlerse sevinirim. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A7 2018 modelinde de parmak izini yana almıştı yanlış hatirlamiyorsam. S8-9 ve Note 8-9 modellerinde de yana almasi gerekirdi bana göre geç kalınmış bir hamle. S10 ve Note 10 modellerinde parmak izi yeri değişecektir büyük ihtimal.

Nette baktığım kadarıyla 1700 TL fiyatlarina satılıyor J6 Plus ve bu fiyata SD 425 gibi eski bir yonga seti kullaniyor, kabul edilebilir bir durum değil.

Kamera konusuna gelirsem arka ve ön kamerasi J7 Prime ile ayni gözüküyor sadece ikinci kamera farki var. Ana kamerasi J7 Prime gibidir büyük ihtimal bu da beklentileri karşılamaz.

Kilit açma tuşuna parmak izi okuyucu koymak çok mantıklı olmuş.
Çift kamerayı zaten J serisine bile indirdi Samsung.
Aranızda satın alan olursa incelemesine beni etiketlerse sevinirim. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama zaten parmak izi okuyucusu arkada olsa bile oraya dokununca kilit açılıyor.Kilit tuşunu sadece telefonu tekrar kilite almak için kullanıyorum.

Telefonu dün satın aldım. Sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz. İnceleme yapacak kadar bilgiye sahip değilim o yüzden yeni konu açamıyorum. Ama ilk izlenimlerim çok güzel. açma kapama tuşu sadece parmak izi okuma ve kilit görevi görmüyor aynı zamanda dokunmatik kendisi. Basmadan sadece dokunarak kilidi açabiliyor, yukarıdaki bildirim panelini de bu tuşun üzerinde elinizi kaydırarak indirip, kaldırabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı