Custom ROM Recovery Samsung J6 Plus telefona ROM atılamıyor ve "auth fail" hatası veriyor

sarıkuş

Femtopat
Daha fazla  
Telefona TWRP yükleyip Custom ROM yükleyecektim, TWRP'yi kurdum ama Custom ROM yüklenmedi ve telefon çöktü. Ben de stock ROM kuruyordum ve tam yarıda telefonun şarjı bitti ve şarja taktığımda brick olunca gelen ekran gidip geliyordu (şarjı olmadığı için ve şarj edemiyordum) ben de bataryayı yapıştırıcılarını temizleyip çıkartım ve eski eski bir J6 Plus bataryasını + ve - uçlarına lehim ile kablo bağladım ve artık bataryayı şarj edebiliyordum. ROM denediğimde "auth fail" hatası aldım. Sadece AP'yi denedim, aynı. Eski sürümlerde de aynı ama TWRP'yi yükleyebildim. Bu sefer Custom ROM yükleyebilirim belki diye buradan yükledim. Custom ROM'u yükledi ama açılış anımasyonunda LineageOS anımasyonunda ve başka ROM'ların takılı kaldı ve "u" diye bir muhabbet var, U1 u2 diye. Ben u kaç olduğunu bilmiyorum ve telefon çöktüğü için OEM kilidini açamıyorum. Bana yardım edin. Birçok şey denedim, olmadı. TWRP veya OrangeFox a erişebiliyorum, buradan OEM kilidini açabilir miyim? Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha net.

Numaramı vereyim öyle yardım etseniz.

Bunlar pek bir şey değil, sadece oraya erişemiyor, onu halletmek çok basit. Depolama kısmından gerekli şeyleri açarsan, onlara erişebilirsin direkt.

Hocam numaranızı yazmayın. TWRP'nin ana menüsünde depolama diye seçenek var oradan açabildiğiniz açın.

Depolama diye bir seçenek yok temizleden mi bahsediyorsunuz.

Dosya Ekleri

• 20240202_171614.jpg
    20240202_171614.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 14
Depolama diye bir seçenek yok temizleden mi bahsediyorsunuz.

Bağla'ya girin. Oradan açabildiğinizi açın hocam.

Sonra bence de temizleyin. Bir güzel stock ROM atmaya çalışın.

Efs'yi silmeyin ama IMEI orada depolanıyor.

Geri
Yukarı