Samsung J7 Prime 2 alınır mı?

Prime serisinden fazla güç beklentiniz olmasın. Aile büyüklerinin genellikle kullandığı telefon serisi. Eğer sadece alo-alo için alıyorsanız işinizi görür ama gücü önemli ise sizi yarı yola bile götürmez.

Samsung J7 Prime 2 alınır mı? 1000 TL'ye 2. el buldum ve bütçeme de uyuyor acaba alsam mı? Telefon gerçekten temizdi.

Benim şu an kullandığım telefon sadece sosyal medya için kullanıyorum fotoğraf falan çekmiyorum işimi görüyor ama sen gidip PUBG Mobile oynayıp fotoğraf çekinirsen tavsiye etmem kamerası berbat :D.

Samsung J7 Prime 2 alınır mı? 1000 TL'ye 2. el buldum ve bütçeme de uyuyor acaba alsam mı? Telefon gerçekten temizdi.

Şu an J7 Prime 2 ile yazıyorum biraz daha para biriktirip farklı fiyat perf. Telefon al bence telefon güzel oyun oynamam telefondan pek ama bir sorun yaşatmıyor oyunlarda kasma vs. olmuyor ama kamerası pixel pixel o yüzden biraz daha para biriktirip kamerası daha güzel bir telefon alabilirsin fiyat perf. Telefonlarının neler olduğunu zaten biliyorsun bu telefonun 2. eli alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı