Samsung J7 Prime 2 crDroid nasıl kurulur?

sucuk adam

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben cihazıma cr droid 10.1 kuracağım fakat create Vendor'u flashladıktan sonra cr droidi flashlayacağım zaman dosyayı çıkartmamızı istiyor. Nasıl yapmalıyım bunları? OrangeFox üzerinden denedim TWRP de dosyayı görmedi bile. @Heribert Yavuz

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı cihazı kullanıyoruz, sakın o cihaza ROM kurmayın.

Zaten stok romuma geri döndüm. Neden kurmamalıyım? Eğer kurarsam ne olur?
Bu cihazda daha önce 1-2 tane ROM denedim. Telefon sürekli çöküyor ve ROM kurmak için vendor lazım. Bu telefonda vendor desteği yok ve TWRP desteklenmiyor. Daha doğrusu kurduktan sonra telefon açılış ekranında donuyor.

Bu cihazda daha önce 1-2 tane ROM denedim. Telefon sürekli çöküyor ve ROM kurmak için vendor lazım. Bu telefonda vendor desteği yok ve TWRP desteklenmiyor. Daha doğrusu kurduktan sonra telefon açılış ekranında donuyor.

Tamam peki farklı yapım numaralı stok ROM'u yüklersem telefon brick olabilir mi telefonum Android 9 ve onu 8'e çekebilir miyim?

Tamam peki farklı yapım numaralı stok ROM'u yüklersem telefon brick olabilir mi telefonum Android 9 ve onu 8'e çekebilir miyim?
8'e çekemezsiniz kurulum başlamadan hata verir. J7 Prime 2 için verilen son versiyonda bit değeri 3'e çıktı ve diğer sürümlerde bit değeri 1. Bit değeri artmış bir yazılımın bit değerini düşüremezsiniz. Bir de KNOX sayacınız arttı. maalesef.

8'e çekemezsiniz kurulum başlamadan hata verir. J7 Prime 2 için verilen son versiyonda bit değeri 3'e çıktı ve diğer sürümlerde bit değeri 1. Bit değeri artmış bir yazılımın bit değerini düşüremezsiniz. Bir de Knox sayacınız arttı. Maalesef.

Şimdi Knox sayacını araştırdım eğer artarsa bankacılık uygulamaları vb. şeyleri kullanamıyormuşuz ve bir de uyarı geliyormuş bende gelmedi. O zaman Knox sayacım 1'e çıkmadı. Zaten bu da 2. stok ROM atışım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı