Samsung J7 Prime, "ağda kayıtlı değil" hatası

testertemp

Centipat
2.ci el rootlu Samsung J7 Prime telefonu Smart Switch ile güncelleyerek Android 7 den Android 8.1 e yükselttim ve "ağda kayıtlı değil" hatası almaya başladım telefonla bir yeri ararken.

Android 7 stock ROM yükledim fakat sorun çözülmedi, ayrıca TWRP yükledim fakat TWRP dahili depolamamın içeriğini göstermiyordu, root da atılamıyordu bu yüzden.

Bu sorun nasıl çözülür?
Kimse yardım etmiyor ama?

Son düzenleme:
Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F/DD

Telefonumda Android 8.1.0 oreo güncellemesi yüklüydü.

1-Telefona bu yazılımı attım 7.0 a düşürdüm.

2-Bununla root yaptım.

3- ZX3 Samsung Tool pro. bununlada imei repair yaptım oldu.
İmei çakılı telefonlara rom yüklediğinizde imei uçar. bundan dolayı bir arama yaptığınızda ''ağda kayıtlı değil' uyarısı alırsınız. Her rom yükleme sonrası telefonu tekrar root yapıp tekrar imei repair veya sadece patch cert yapmanız gerekiyor. 8.1.0 chimera tool ile imei repair yapıyor. fakat bu ücretli bir uygulama. fakat sürümü 7.0 a düşürürseniz z3x box ile yapabilirsiniz. zx3 box internette cracklı versiyonunu rahatça bulabileceğiniz bir uygulamadır. ve çalışma şekli kusursuzdur.

Son düzenleme:
Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F/DD

Telefonumda Android 8.1.0 oreo güncellemesi yüklüydü.

1-telefona bu yazılımı attım 7.0'a düşürdüm.

2-bununla root yaptım.

3- ZX3 Samsung tool Pro. Bununlada IMEI repair yaptım oldu.
IMEI çakılı telefonlara ROM yüklediğinizde IMEI uçar. Bundan dolayı bir arama yaptığınızda "ağda kayıtlı değil' uyarısı alırsınız. Her ROM yükleme sonrası telefonu tekrar root yapıp tekrar IMEI repair veya sadece patch cert yapmanız gerekiyor. 8.1.0 chimera tool ile IMEI repair yapıyor. Fakat bu ücretli bir uygulama. Fakat sürümü 7.0'a düşürürseniz Z3X box ile yapabilirsiniz. ZX3 box internette cracklı versiyonunu rahatça bulabileceğiniz bir uygulamadır. Ve çalışma şekli kusursuzdur.

Merhaba konuyu hortlatmış olacagım ama bende IMEI orijinal TR'den alınma telefon stock ROM yükledim IMEI görünüyor ama ağda kayıtlı değil yazıyor root atmadan bu sorunu nasıl çözebilirim?

Geri
Yukarı