Samsung J7 Prime "could not do normal boot invalid length" hatası

Cihangir ceyhan

Hectopat
Samsung J7 Prime telefon var elimde, could not do normal boot invalidt length hatası verip yeniden başlatıyor kendini. Boot menüsü çökmüş durumda, donload moda alıp Odin ile yazılım atmaya çalıştığımda fail hatası veriyor, bunu nasıl çözeriz?

Önce uygun twp indirmen gerekli ve daha sonra download mode ye al.
Odin'i açtıktan sonra AP bölümüne indirdiğin twp yi seç.
USB'yi telefona tak ve Odin üzerinden start demen yeterli olacak.
Aynı zamanda şunu belirteyim USB de problem olabilir. Farklı USB deneyebilirsin.
Odin ile twp yi başarılı şekilde yüklersen, yazılımı daha rahat yüklersin.

Hocam stock ROM yüklemek istedim fakat faıl hatası veriyor.

Önce uygun twp indirmen gerekli ve daha sonra download mode ye al.
Odin'i açtıktan sonra AP bölümüne indirdiğin twp yi seç.
USB'yi telefona tak ve Odin üzerinden start demen yeterli olacak.
Aynı zamanda şunu belirteyim USB de problem olabilir. Farklı USB deneyebilirsin.
Odin ile twp yi başarılı şekilde yüklersen, yazılımı daha rahat yüklersin.

Boot menüsü çökmüş hard reset de atamıyorum boot menüsünü nasıl yüklerim bir anlatabilir misiniz?

Boot menüsü çökmüş hard reset de atamıyorum boot menüsünü nasıl yüklerim bir anlatabilir misiniz?

Anlatmış yukarıda zaten. Veri yüklemeye alınacak yani indirme modu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

J7 cihazın için önce TWRP indirip bunu telefona yüklemen gerekli.
TWRP dosyalarını Odin programı ile atman gerekli. Bunu yapabilmen için önce telefonu "download mode" ye alman gerekli. Daha sonra USB aracılıgı ile Odin'e bağlanıp indirdiğin TWRP dpsyasını yükleyeceksin kardeşim.
Eğer TWRP yükleme konusunda bilgin sıfır ise mutlaka TWRP yükleme videolarını izlemen gerekli.

J7 cihazın için önce TWRP indirip bunu telefona yüklemen gerekli.
TWRP dosyalarını Odin programı ile atman gerekli. Bunu yapabilmen için önce telefonu "download mode" ye alman gerekli. Daha sonra USB aracılıgı ile Odin'e bağlanıp indirdiğin TWRP dpsyasını yükleyeceksin kardeşim.
Eğer TWRP yükleme konusunda bilgin sıfır ise mutlaka TWRP yükleme videolarını izlemen gerekli.

android-recovery-mod-1.jpg

TWRP yükleyince bu ekran gelecek mi bu ekrana ulaşamıyorum şaunda onu soruyorum hocam.

Geri
Yukarı