Recovery Samsung J7 Prime (G610F) download modunda logo geliyor ama açılmıyor

Erocan3457

Decapat
Daha fazla  
Bu videodan telefonuma Android 10 yülemeye çalışıyordum fakat ilk dosyayı kurduktan sonra telefonu recovery modda yeniden başlattığımda logo geldi sonra gitti ama öyle kaldı. Tekrar Recovery'e alamıyorum download moduna almaya çalıştığımda ise telefon kapanıyor açılıyor logo geliyor gidiyor ve yeniden öyle kalıyor.

Ben dosyayı direkt telefona değil önce telefonun içindeki sistemi falan temizledim ondan sonra PC'den USB'ye atıp USB'yi telefona takıp kurdum. Creator vendor 2.0'ı attım. Recovery modunda yeniden başlattım dediğim gibi oldu.
Bu arada download moduna girmese bile Odin'de gözüküyor (ilginç).

20240323_031437[1].jpg

20240323_031459[1].jpg

Ekran Görüntüsü (95).png

Odin'de gözüküyorsa Smart Switch üzerinden kurtarmayı deneyebilirsiniz. Ardından işlemleri tekrar gerçekleştirebilirsiniz. Veya manuel olarak Odin üzerinden kendiniz stok ROM'u flashlayabilirsiniz.

@Heribert Yavuz.

Bu videodan telefonuma Android 10 yülemeye çalışıyordum fakat ilk dosyayı kurduktan sonra telefonu recovery modda yeniden başlattığımda logo geldi sonra gitti ama öyle kaldı. Tekrar Recovery'e alamıyorum download moduna almaya çalıştığımda ise telefon kapanıyor açılıyor logo geliyor gidiyor ve yeniden öyle kalıyor.

Ben dosyayı direkt telefona değil önce telefonun içindeki sistemi falan temizledim ondan sonra PC'den USB'ye atıp USB'yi telefona takıp kurdum. Creator vendor 2.0'ı attım. Recovery modunda yeniden başlattım dediğim gibi oldu.
Bu arada download moduna girmese bile Odin'de gözüküyor (ilginç).

Eki Görüntüle 2147946

Eki Görüntüle 2147948

Eki Görüntüle 2147951

Videodan anladığım kadarıyla crate vendor dosyası cihazda vendor Partition'unu oluşturmak için var. Kurmak istediğiniz ROM GSI ROM. Stabilitesi performansı port ROM'lara göre düşük olabilir. (hepsi için geçerli değil.)

Tavsiyem Odin üzerinden stok ROM'u flashlayıp ardından tekrar Recovery'yi flashlamanız ardından port ROM kurmanız yönünde.

Son düzenleme:
Odin kullanarak cihaza sıfırdan kurulum yapmanızı öneririm. GSI ROM'ları bilginiz yoksa tavsiye etmiyorum, mümkünse port veya cihaz için Build edilmiş Custom ROM'ları kullanın.

Sorunu çözdüm fakat birkaç temizleme ROM kurma işlemlerinden sonra yedeklediğim stock ROM'da arama yapamıyorum (yurt dışı.) Oysa modem ve efs yedeği almıştım ve ayarları değişti stock romda(7.0 noguat) ( ayar simgeleri değişti ve "t..." diye ayar geldi sadece t kısmını hatırlıyorum) şu anda Android 10 yüklü sanırım Galaxy A6 ROM'u fakat J7 Prime diye gözüküyor bunu sevdim.

Bu arada oyunlarda olsun sistemde olsun performans için bir ROM öneriniz var mı? Ayrıca A10'a Magisk kuramadım.

Geri
Yukarı