Samsung J7 Prime Siyah Ekran Sorunu

Hhkacmaz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese Merhabalar.
Samsung J7 Prime SM-G610F marka cep telefonumuzun ekran kilit tuşuna bastığımız zaman çok az bir parlaklık beliriyor fakat açılmıyor, siyah ekran kalıyor. Mesajlar geliyor, arama seslerini alıyoruz fakat telefonun ekranı dediğim gibi. Telefonun bataryasını çıkarıp deneyim dedim. Fakat telefonun bataryası çıkmıyor. Şarjının bitmesini bekledim 1 hafta. Şarjı bitti ve yeniden açtım fakat aynı sorun devam ediyor. Ne önerirsiniz? İçindeki bilgileri nasıl kurtarabiliriz? Sorun neden kaynaklanmış olabilir? Servise götürsem ne kadar bir ücret talep ederler?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi tamamen aynı sorun bende de var. Şarjının bitmesini bekliyordum ama sen öyle de düzelmediğini yazmışsın. Sorununu halledebildin mi acaba? Yardım edersen sevinirim.

Dostum sorun aynı şekil devam etmekte. İlk fırsatta servise götürmeyi düşüyorum. Durup dururken böyle bir problem çıkmasını da Samsung'un paraya sıkışması olarak görüyorum :)

Benim telefon şarj oluyordu, ekranını açtım hafif parlaklık geldi kapattım açtım telefonu filan düzelmedi ben de 1 gündür telefonu kullanamıyorum, bataryada sorun olabilir. Şarjı bitince düzelmez ise gideceğim servise ben de.
Servise götürdün mü, götürdüysen ne dediler ? Gelişmeleri aktarırsan sevinirim.

Son düzenleme:
Servise götürme imkanım olmadı. Gelişmeleri bildireceğim
2 gün önce telefonu açtığımda sorunsuz bir şekilde çalıştı. Bir şey anlamadım bu işten . :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

J7 prime kullanıcısı olarak 2 gündür aynı problemi yaşamaktayım. Telefona mesaj, arama ve diğer bildirimler geliyor. Güç tuşuna bastığımda ekranda hafif parlaklık oluşuyor fakat görüntü gelmiyor. Siyah ekranda kalıyor.

Sorunu çözebildiyseniz yardımcı olabilir misiniz?

@ahmtcbn96 Merhabalar.
Telefonu bir köşeye bıraktım ve şarjının bitmesini bekledim. Şarjı bitince tekrar açtım, düzelmedi. Bu sefer gidip yeni bir telefon aldım. Onu kullanmaya başladım. Aradan bir hafta geçti . Dedim şu telefona bir bakıyım. Açtım ve normale dönmüştü. İnanın sorunun neyden kaynaklandığını veya nasıl çözüldüğüne anlam veremedim.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı