Samsung J7 Prime siyah ekran

• Konuyu başlatan METO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 839

METO

Kilopat
Daha fazla  
Telefon durup dururken böyle oldu, hasar almadı. Telefonu açınca az bir ışık geliyor ve bildirim sesi geliyor. Telefonu yeniden başlattım ama bir şey fark etmedi. Hangi parçası bozulmuştur? Telefoncuya götürsem ne kadar isterler? Anakart bozulmuş ise içindeki dosyalar kurtarılabilir mi?

Tam olarak sorun ne çözemedim açıkçası. Telefonun ekranı görüntü mü vermiyor yoksa komple çalışmıyor mu? Eğer böyle ise ekran değişimi bir seçenek. Ama eğer ekranı kontrol eden yer bozulduysa anakartta tamir gerekebilir. Ama bir anda olması kendi kendine çok düşük bir ihtimal dediğim 2 sorun.
İçindeki dosyalar eğer bilgisayara bağlandığında gözüküyorsa cihaz aktarılabilir.

Görüntü vermiyor, açtığında sadece ışık veriyor. O da mavi gibi oluyor. Bilgisayara bağladım ama fotoğraflar görünmüyor. Sanırım ayarlardan depolamayı seçmem lazım.

Görüntü vermiyor, açtığında sadece ışık veriyor. O da mavi gibi oluyor. Bilgisayara bağladım ama fotoğraflar görünmüyor. Sanırım ayarlardan depolamayı seçmem lazım.

O zaman yapabiliyorsanız fare takarak tahmini olarak ekranı gözünüzde canlandırın. Sonrasında ekran paylaşımını açarak telefonda belki görüntü alabilirsiniz. Ama biraz meşakkatli bir işlem olacağını söylemeliyim.

Aynı sorun bende de var hafif bir mavilik var ve çok az parlıyor bulursanız yazar mısınız?

Dosya Ekleri

• IMG_20220609_183803.jpg
    IMG_20220609_183803.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20220609_183811.jpg
    IMG_20220609_183811.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 24
Telefoncuya vermiştim batarya bozulmuş demişlerdi. Sonra batarya da sorun yok dediler anakart da sıkıntı var dediler. Büyük ihtimalle bir yer de temassizlik var. Ya da arızayı biliyorlardı. İlk 350 TL dediler sonra 300 Tl'ye düştü.

Geri
Yukarı