Samsung J7 Prime yavaşladı

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
1 Hafta önce falan iyiydi, hızlıydı yeterince. Şu an neden yavaşladı hiçbir fikrim yok. Klavyede yazı yazarken yarım salise/1saniye sonra algılıyor. Uygulamalar yavaş açılıyor. Telefonum Samsung J7 Prime. Virüs falan yok tertemiz, hiçbir bozukluğu yok. Taa ki şimdiye kadar. Telefon hızlandırmak için tavsiyeleriniz var mı? Deneyeceğim hepsini belki birisi işe yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yavaşla(tıl)dı. Gereksiz verileri silin. Cihaz bakımını uygulayın. Ben de aynısını kullanıyorum. Belki önbelleği temizlemek de işe yarayabilir.

Önbellek temizliği, gereksiz uygulamaların güncellemelerini kaldırmak veya devre dışı bırakmak, hafızayı çok doldurmamak ve SD kart kullanmak sorunlarınızı çözebilir.

Arkadaşlar sağ olun önerileriniz için. Sorunum Rise of Kingdoms oyunu yüzündenmiş. Silip yeniden başlattım yavaşlama kalktı. Çok ağır bir oyun zaten. Yapacak bir şey yok oynamayız biz de :(

Hocam genel olarak yavaşlama neden olur bir fikrim yok ama klavye olayının çözümü klavye ayarlarına gelip "tuşa uzun basma süresi"ni bulun ve 100 Ms'e çekin.

Yeni konular

Geri
Yukarı