Samsung J7 Wi-Fi Bağlanmama Sorunu

cathsith

Hectopat
Merhabalar. Apartmanda bir tane modem var, benim ya da komşuların evinde değil şu an resetleme şansım yok, bugün birden bire bağlandığımız 3 tane Wi-Fi'da sorun çıktı.

Terimleri yanlış ifade ediyor olabilirim şöyle anlatayım, Wi-Fi yerine girdiğimizde 3 tane baglanti cikiyor birine baglaniyorduk sorun oldugunda digerine geciyorduk. Su an Wi-Fi'yi actigimda durmadan bu 3 baglantiya sira sira baglaniyor. Cunku hicbiri stabil kalmiyor. Yani birine baglanmaya calisiyor baglaniyor sonra bir sorun olusuyor digerine geciyor. Bu sekilde bir dongu ve hicbir sekilde durmuyor ya da kullanilmiyor, en fazla 2 3 saniye.

Evde başka biri yok onda sorun var mi diye bakabilcegim fakat komşum onda sorun olmadigini soyluyor haliyle sorunun telefonda oldugunu dusundum ag baglantilarini da fabrika ayarlarina dondurdum degisiklik olmadi komple telefonu sifirladim fakat hala ayni. Yardimci olursaniz cok mubarek gecer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı