Samsung Kamera Başlatılamıyor Sorunu

ndkandr

Kilopat
Daha fazla  
Birden oluştu bu sorun. Kameraya girince simsiyah bir ekran ve ardından bu hata. Telefonun markası Samsung.

Başka uygulamalarda da denedim. Sanırım donanımsal.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama ayarlarından kamera uygulamasını tamamen kapatıp tekrar açmayı denediniz mi?

Telefonu kapatıp açın ben de bir kaç kez aynı sorunu yaşadım ve telefonu kapatıp açınca düzeldi.

Telefonu düşürdünüz mü yakın zamanda? Kamera bağlantısı yerinden çıkmış olabilir. Ama önce farklı kamera uygulamalarıyla denemenizi öneririm.

Öncelikle mesajlarınız için teşekkürler.
Kapatıp açtım yine aynı sıkıntı var. Verileri sıfırla, durdurmaya zorla seçeneklerini çok denedim. Telefonu da hiç düşürmedim. Stock romu tekrar da yükledim. Yüklemeden önce virüs taraması yaptım ama bir şey çıkmadı. Ve garip olan ön kameranın da çalışmaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
*#0*# ile veya harici bir uygulama yükleyerek kameraları test edin. Orada bir problem gözükmüyorsa sorun yazılımsaldır. Orada da aynı ise donanımsal bir sorun olup yetkili servise gönderin.
Aynı sorun orada da vardı ama bir baktım birden oldu kendi kendine. Bazen böyle oluyor. Neden böyle olduğunu ben de anlamadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı