Samsung Kore yazılım hangi bölgeden olmalı?

usaingold

Kilopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy S10 5G cihazım var.
Yazılım yüklemek istiyorum fakat hangi bölgeyi seçmem gerek? Bölgeler arasında 620 MB dosya farkı var. İllaki biri daha kısıtlamalı.
Bilgi sahibi olan biri varsa tavsiye verirse çok sevinirim. Kore'nin çok kısıtlamalı bir ülke olduğunu biliyorum.

Screenshot_20220128-185207_Chrome.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güney Kore çok serbest bir ülkedir, dosya büyüklüğü daha fazla olan bölgenin daha kısıtlayıcı olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen başka özellikleri vardır tam emin değilim açıkçası hangi yazılım olduğunu belirtirseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

ROM işlerine içten yakından yakınım diyebilirim birçok cihaza ROM attım bu konuda pek bir fark yok zamanında Note 4 cihaza Samsung'un son Kore güncellemesini atmıştım desteğini bitirmeden sadece karşılama ekranından dil yerini bulmak zor oldu o kadar pek de bir fark olmadı.

ROM işlerine içten yakından yakınım diyebilirim birçok cihaza ROM attım bu konuda pek bir fark yok zamanında Note 4 cihaza Samsung'un son Kore güncellemesini atmıştım desteğini bitirmeden sadece karşılama ekranından dil yerini bulmak zor oldu o kadar pek de bir fark olmadı.

Valla hocam 650MB az fark değil ne biliyim :/
Güney Kore çok serbest bir ülkedir, dosya büyüklüğü daha fazla olan bölgenin daha kısıtlayıcı olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen başka özellikleri vardır tam emin değilim açıkçası hangi yazılım olduğunu belirtirseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

Samsung Android 12 yazılımı

Yeni konular

Geri
Yukarı