Samsung kurulum ekranı nasıl atlanır?

Aytekin Ertunç

Centipat
Yer
Bursa Osmangazi yunuseli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8gb ram ddr4 Gigabyte Geforce rtx3050 Eagle Oc Ryzen 5 5500
Merhaba arkadaşlar elimde ekranı kırık ekranı gözükmeyen Tab A var kardeşim sıfırlamış yanlışlıkla bende ekranı düzgün göremediğimden kurulumu yapamıyorum nasıl geçeriz kurulum ekranını bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar elimde ekranı kırık ekranı gözükmeyen Tab A var kardeşim sıfırlamış yanlışlıkla bende ekranı düzgün göremediğimden kurulumu yapamıyorum nasıl geçeriz kurulum ekranını bilen var mı?

Zor bu arada.

Monitör, klavye ve mouse bağlayabilirsin.

Dokunmatik çalışıyor ama ekranı göremiyorum ekranın yarısı siyah yarısıda acayip titriyor içindeki panel kırık.

Zor falan yaparız bir şekilde hocam.
En basit olarak youtube üzerinden kurulum videosunu bulun ve videodaki tuşların olduğu yerlere tıklayın. Ya da bir hdmı to type-c kablo alın ve tabletinizi televizyona bağlayıp ekranınızı aktarın.

En basit olarak YouTube üzerinden kurulum videosunu bulun ve videodaki tuşların olduğu yerlere tıklayın. Ya da bir HDMI to Type-C kablo alın ve tabletinizi televizyona bağlayıp ekranınızı aktarın.

Onun için USB hata ayıklama gerekiyormuş diye duydum. Bu arada Type-C girişli değil cihazım Micro USB.

Yeni konular

Geri
Yukarı