Samsung Laptop Varsayılan ekran kartı değiştirme

efe_kazim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Samsung marka laptopum var. Çift ekran kartı özelliği var ama şu an Intel'in APU ekran kartını kullanıyor. Ben de harici ekran kartını kullanmak istiyorum. Laptopumun diğer ekran kartı ise GT620M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızın denetim masasını açın masaüstüne sağ tıklayarak, sağ tıklayınca çıkmıyorsa denetim masasında bulabilirsiniz NVIDIA Denetim Masası'nı. Oradan 3D ayarlarının yönetilmesi deyip otomatik seç yerine GT 620M'yi seçin.

Windows 10'un son sürümlerindeyseniz aramaya grafik ayarları yazın ve girin. Oraya oyunların .exe dosyalarını koyun. Oradan da yüksek performanslı GPU seçeneğini seçin.

Merhaba arkadaşlar Samsung marka laptopum var. Çift ekran kartı özelliği var ama şu an Intel'in APU ekran kartını kullanıyor. Ben de harici ekran kartını kullanmak istiyorum. Laptopumun diğer ekran kartı ise GT620M.

Oyuna girerken sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştır yüksek performanslı NVIDIA İşlemcisini seç
Ama sadece oyunda değil masaüstünde PS uygulamalarında vs. başka yerlerde de kullanmak istiyorum.
Aygıt yöneticisinden İntel in kartını sağ tıklayıp devre dışı bırak

Ekran kartınızın denetim masasını açın masaüstüne sağ tıklayarak, sağ tıklayınca çıkmıyorsa denetim masasında bulabilirsiniz NVIDIA Denetim Masası'nı. Oradan 3D ayarlarının yönetilmesi deyip otomatik seç yerine GT 620M'yi seçin.

1621580440478.png

Açtım.

Oyuna girerken sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştır yüksek performanslı NVIDIA işlemcisini seç.

Aygıt yöneticisinden Intel'in kartını sağ tıklayıp devre dışı bırak.

Aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktım ama NVIDIA Denetim Masası'na giremiyorum bu hatayı veriyor.
1621580825708.png

Yeni konular

Geri
Yukarı