Samsung laptopta BIOS'a girememe sorunu

Ertuğrul53

Hectopat
Yer
Çorlu, Turkey
Daha fazla  
Windows 8.1 kendim kurdum ve orjinalini kurmadım BIOS'tan fast BIOS Mode'nin kapatılcağınıda bilmiyordum. Kapatmadım şimdide format atmak istiyorum giremiyorum biosa Recep Baltaş'ın bir videosu var bu konuyla ilgili orda gelişmiş seçeneklerden uefi den biosa girebiyor. Ben aynı şeyi yaptığımda ise direk bilgisayar yeniden başlıyor ve hesap kurtarma geliyor uefi giriş gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşim anlatamıyor muyum ? bende uefi yazmıyor gelişmiş seceneklere tıklıyorum hemen reset atıyor ardından bilgisayar sıfırlama bölmü açılıyor anlatabiliyor muyum? Çaresini bilen yok mu yardım lütfen

kardeşim anlatamıyorum galiba rehberde bilgisayardan biosa girmek için shift ile yeniden başlata tıklayıp ordan gelişmiş seceneklerden uefı bıosa tıklayınca rehberde biosa giriyordu otomatik olarak. Fakat ben diyorum ki bende gelişmiş seçeneklerde uefi bios a giriş seceneği yok gelişmiş ayarlara tıklayınca otomatikman bilgisayar yeniden başlıyor.Bilgisayarı sıfırlama açılıyor anlatamıyor muyum acaba ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı