Samsung LC24F390FHMXUF vs AOC G2460VQ6

Ben de ikisi arasında kalmıştım. Tercihimi Samsung'dan yana kullandım ve hiç pişman olmadım.

İlk olarak panelden yana önde. VA panel TN panele göre daha iyi renk kalitesi, canlılık sunuyor. 1800R Curved ekrana sahip. Özelliklerinde 60 Hz yazmasına rağmen OC'suz bir şekilde 72 Hz verebiliyor monitör. 4 MS olmasına takılmayın. Sizi etkileyecek bir durum değil. Fiyatının da bir miktar ucuz olması yine bir artı.

download.jpg

Benimde gönlüm samsung da yana daha modern ve şık duruyor büyük ihtimal onu alacağım teşekkür ederim cevap için.
Ben de ikisi arasında kalmıştım. Tercihimi Samsung'dan yana kullandım ve hiç pişman olmadım.

İlk olarak panelden yana önde. VA panel TN panele göre daha iyi renk kalitesi, canlılık sunuyor. 1800R Curved ekrana sahip. Özelliklerinde 60 Hz yazmasına rağmen OC'suz bir şekilde 72 Hz verebiliyor monitör. 4 MS olmasına takılmayın. Sizi etkileyecek bir durum değil. Fiyatının da bir miktar ucuz olması yine bir artı.

Eki Görüntüle 308806
LG 24MP59G 24" 1ms Full HD Led Monitör | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

samsung un yerine tercih edilebilirmi bu sizce ?

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 308806
Şu an Vatan Bilgisayar'dayım. Başlıktaki monitörleri öneriyorlar gerçekten. Samsung'da oyunlarda takılma veya ghosting oluyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı