Samsung LC24RG50FQMXUF nasıldır?

mortalkadir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir tane 144Hz monitör almak istiyordum Samsung LC24RG50FQMXUF 24 144Hz (Display+HDMI) FULL HD Fiyatı. Sosyal'de okudum işte CS:GO tarzı oyunlar oynamıyorsan 144Hz gerekli değil falan diyorlardı ben de oynamıyorum. Hikaye tarzı oyunları seviyorum ama PUBG Mobile oynarım, Forza Horizon, NFS, ETS 2 gibi oyunları da oynarım. Sizce bu tarz oyunlar için 75Hz alsam iyi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iyidir alternatif olarak;

Kullanıyorum. 4ms tepki süresi var. O fiyata alternatif ürünler de var. Memnun musunuz diye sorarsanız memnunum şu anlık. 4 aydır kullanmaktayım.

Oyunlarda alacagınız fps e bağlı sisteminize bağlı tabii ama ben 144hz öneririm. O kadar fps alamasanız bile gelecege yatırım oluur kesinlikle 75 hz önermem

Son düzenleme:
Arkadaşın attığı monitörde 144 Hz zaten?

Kullanıyorum. 4ms tepki süresi var. O fiyata alternatif ürünler de var. Memnun musunuz diye sorarsanız memnunum şu anlık. 4 aydır kullanmaktayım.

75Hz mi kullanıyorsun
Oyunlarda alacagınız FPS'e bağlı sisteminize bağlı tabii ama ben 144Hz öneririm. O kadar FPS alamasanız bile gelecege yatırım oluur kesinlikle 75 Hz önermem

Sistemimi istersen söyleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…