Samsung LC27RG50FQMXUF 27" 240Hz 4 ms oyuncu monitörü alınır mı?

Bütçe
2k
Sadece o kadar mı? Kırmızı mavi vs. o ayarlar?
Buradaki renk ayarlarını yapabilirsin. Bu videodaki monitörde FreeSync ayarı var fakat sahip olduğun senin monitörde yok. Onun için otomatik ayarları kapatıp 240 Hz' ye çekip gecikmeyi en yüksek değilde bir altı yap. En yüksekte bazen ghost sorunu olabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşırı ghosting ve kötü bir model. Hatta Rampage daha iyidir bu konuda, 4ms olması da buradan geliyor. Çoğu modelde bu fark gayet hissedilir.
Aynı ürünü kullanıyorum, ghosting ya da kötü denilebilecek kadar kötü bir özelliğine rastlamadım. Neye göre yapıyorsunuz bu yorumu?

Aynı ürünü kullanıyorum, ghosting ya da kötü denilebilecek kadar kötü bir özelliğine rastlamadım. Neye göre yapıyorsunuz bu yorumu?
UFO testini de bırakın isterseniz.
motion-blur-max-small.jpg

21ms ile yüksek bir input lag'a da sahip.

Buradaki renk ayarlarını yapabilirsin. Bu videodaki monitörde FreeSync ayarı var fakat sahip olduğun senin monitörde yok. Onun için otomatik ayarları kapatıp 240 Hz' ye çekip gecikmeyi en yüksek değil de bir altı yap. En yüksekte bazen ghost sorunu olabiliyor.
Hocam videodaki tüm ayarlarını aynısını uygulayabiliyorum ben de. 240 Hz yapamam monitörüm zaten 144Hz.

Geri
Yukarı