Samsung LC27RG50FQMXUf alınır mı?

ekin asilsoy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Samsung LC27RG50FQMXUf 27 inç 240Hz VA panel monitörü kafama çok yattı. Sizce monitör nasıldır ve Samsung monitör alınır mı?

Ne aldınız? Ben de monitör arayışındayım. C27G2U/BK var aklımda şu an.

Almadım alacağım bende elimdekini sattığım an alacağım ama ne alacağıma tam henüz karar veremedim 24 inç mi alsam 27 mi bir de VA mı IPS mi diye kafamda soru işaretleri var.
Kesin olan tek şey 1080P olacak 165Hz olursa iyi olur 240Hz bulursam 240 alacağım.

Almadım alacağım bende elimdekini sattığım an alacağım ama ne alacağıma tam henüz karar veremedim 24 inç mi alsam 27 mi bir de VA mı IPS mi diye kafamda soru işaretleri var.
Kesin olan tek şey 1080P olacak 165Hz olursa iyi olur 240Hz bulursam 240 alacağım.
Aynı sorun bende de var. 1 aydır bakıyorum. Hala ne almalıyım emin olamıyorum. 27 inch alacağım ama o kesinleşti. 27 inch 1080p pikselleşme olayı hikaye. Mağazada denedim.

Aynı sorun bende de var. 1 aydır bakıyorum. Hala ne almalıyım emin olamıyorum. 27 inch alacağım ama o kesinleşti. 27 inch 1080P pikselleşme olayı hikaye. Mağazada denedim.

İşte bende ondan şüpheleniyorum acaba 27 almasam mı diyorum bilemedim işte. Oyun için genellikle VA tavsiye ettiler ama bilmiyorum yine de.

Geri
Yukarı