Elektronik Samsung LS22C310EAUXUF 2.199 TL

Şans hocam, kargo ile alakası yok. Bende Redmi kullanıyorum dediğim gibi, ölü piksel çıktı para iadesi yaptılar. Tekrar alacağım.

Yok hocam ya, onlar telefon ile monitör farklı. Bende alırken tereddüt ettim, fakat gerçekten siyah konusunda monitör iyi. Ama kararsız kaldım, bende Xiaomi'yi peşin fiyatına 3 taksit 2200TL'ye aldım. Şimdi para iadesi kararı çıktı, tekrar Xiaomi alacağım sanırım.

Bunu ben çektim, ayrıca doygunluğa kaliteye göre kendisini otomatik ayarlıyor. Parlaklığı kısıp size en iyi görüntüyü vermeye çalışıyor.
Bir şey rica edebilir miyim konunun dışında olacak fakat. Monitörünüzü ölçebilir misiniz? Yani benim monitörü koyacaağım yer büyük değil ve internette yazanları anlamadım, farklı gösteriyorlar. En ve boy olarak hesaplar mısınız.

Bir şey rica edebilir miyim konunun dışında olacak fakat. Monitörünüzü ölçebilir misiniz? Yani benim monitörü koyacaağım yer büyük değil ve internette yazanları anlamadım, farklı gösteriyorlar. En ve boy olarak hesaplar mısınız.
Hocam şu an bende monitör yok, kendisini garantiye gönderdim. Para iadesi kararı çıkmış, daha elime geçen para yok. Monitörü tekrar alacağım, ne zaman gelir bilemiyorum. Geldiğinde tabii ki ölçerim, unutabilirim siz beni 2-3 gün arayla etiketlerseniz sevinirim.

Redmi VA panel Samsung IPS, eğer kronik bir sorun vesaire yok ise IPS olduğundan Samsung tercih edilmeli.

Redmi'nin tek + olanı siyahları tam siyah göstermesi mi? Samsung değerlendirmelerde daha güzel görünüyor.

VA panelin siyah rengi daha iyi gösterdiği bir gerçek lakin izleyeceğin videolarda ki kadar fark olmaz, genel olarak telefon kameraları IPS paneldeki siyah rengi gri gösteriyor çünkü.

Lakin nit değeri vesaire iyi olan bir IPS panel siyah renk konusunda VA panele yaklaşır.

VA panelin siyah rengi daha iyi gösterdiği bir gerçek lakin izleyeceğin videolarda ki kadar fark olmaz, genel olarak telefon kameraları IPS paneldeki siyah rengi gri gösteriyor çünkü.

Lakin nit değeri vesaire iyi olan bir IPS panel siyah renk konusunda VA panele yaklaşır.
Tamam, sadece siyah iyi diye onu almaktansa Samsung almak daha iyi. Sağolun, bu indirim 1 hafta sürer umarız.

Redmi VA panel Samsung IPS, eğer kronik bir sorun vesaire yok ise IPS olduğundan Samsung tercih edilmeli.
Her VA panel iyi değilken her IPS panel de iyi değil. Redmi olanın paneli gayet kaliteli. Samsung da öyle, kullanıcı tercihine bağlı. Renk kalitesi isterse Redmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı