Elektronik Xiaomi Redmi RMMNT215NF 21.5" 75 Hz monitör 2.199 TL

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
İncehesap üzerinde monitör 2199TL.

Eğer peşin fiyatına 3 taksit istiyorsanız, yok işte arkadaş ben taksite böldürüp öderim derseniz Pazarama üzerinden yine İncehesap satıcılı aynı ürün var. Gerçekten çok güzel bir monitör. İncelemesini buraya atacaktım, ama üşenmezsem atarım. Benim 144Hz monitörden daha canlı duruyor gerçekten, çinliler yapmış.

Benim yaptığım görüntü testi, şölen akıyor maşallah.

Bu bütçede Izoly veya no name kalitesiz monitörler satılıyor. Bu fiyat bandında en güzel monitör. Zaten fiyat böyleydi gibi boş yorumlar yapmayin, teşekkürler.

Bu bütçede Izoly veya no name kalitesiz monitörler satılıyor. Bu fiyat bandında en güzel monitör. Zaten fiyat böyleydi gibi boş yorumlar yapmayin, teşekkürler.
Hocam boş yorumla tam olarak ne alakası var? Monitör güzel olabilir, fiyatını hak eden bir monitör olabilir ona sözüm yok ama @Thursy hocamın belirttiği gibi daha 1-2 hafta önce çok daha uygun fiyata satılmış yani. Bence de bir fırsat değil bu.

19 Ocak tarihinde aynı monitör 1799₺ olarak satılmış hocam, bence bu fırsat değil.
Fırsat olduğunu kim söyledi? Normalde alacaktım, ama o zaman param yoktu, maalesef ki alamadım. Ayrıca alınsa bile 3 taksit yapılmıyordu. Peşin fiyatına 3 taksit yapmak isteyen kişiler için yukarıda açıkladım.

Yine uygun fiyatta olduğunu belirteyim.

Hocam boş yorumla tam olarak ne alakası var? Monitör güzel olabilir, fiyatını hak eden bir monitör olabilir ona sözüm yok ama @Thursy hocamın belirttiği gibi daha 1-2 hafta önce çok daha uygun fiyata satılmış yani. Bence de bir fırsat değil bu.
Size fırsat olduğunu kim söyledi hocam? Boş yorum dediğim "zaten bu fiyattaydı, fırsat değil" bu yorumlara sinir oluyorum. Bu bir fırsat değil, uygun fiyatlı bir monitör. Fırsat olduğu 1799TL'ye zaten önceden satıldı, ama sonlandı. Yine bu fiyat iyi, ama tekrar aynı kampanya yapılmaz zannediyorum.

Konu İndirim Köşesi altında paylaşıldığı için beklentilerimizi bu şekilde ayarlamış olabiliriz belki. Fiyat analizine göre indirim gibi gözükmüyor. Normal fiyat.
Diğer monitörlere göre, normal bir fiyat değil açıkcası ben bu fiyat bandında farklı bir monitör almazdım, bu monitörü alırdım aldım zaten..

Ah ah klasik millet, ben size oha çok güzel bir monitör alın bunu kaçırılmaz fiyat diye bir şey dediğimi hatırlamıyorum. Diğer normal monitörlerden uygun fiyatta, gayet alınır bunu belirtiyorum.

Size fırsat olduğunu kim söyledi hocam? Boş yorum dediğim "zaten bu fiyattaydı, fırsat değil" bu yorumlara sinir oluyorum. Bu bir fırsat değil, uygun fiyatlı bir monitör. Fırsat olduğu 1799TL'ye zaten önceden satıldı, ama sonlandı. Yine bu fiyat iyi, ama tekrar aynı kampanya yapılmaz zannediyorum.

İndirim köşesi forumunun altında açılan konuların genelde %99u normal fiyatlarına göre çok daha uygun alım fırsatı olan ürünlerden oluşuyor. Yani hiç kimse buraya fiyatı diğerlerine göre daha alınabilir o yüzden başlık açalım diye bence düşünmüyor, uzun süredir takip ediyorum öyle bir başlıklada karşılaşmadım açıkçası.

Her uygun fiyatlı ürün paylaşılsaydı zaten burası aktüel kataloğu olurdu.

İyi sosyaller...

Yeni konular

Geri
Yukarı