Samsung LS24F350FHMXUF 23.6 inç 1400 TL'ye alınır mı?

Ben maç izleyip GTA 5 FIFA 23 eFootball 23 gibi oyunlari oynamak için almak istiyorum alsam 1500e satiliga koysam elimdemi kalir. Sence.
Bak bence sen ne yap biliyor musun? Yarın 9 10 gibi kalk bir kaç internet kafeye bak. Benzer özelliklerde daha uygun bulursan al. Bulamazsan bunu al 1400 e sonra işini artık görmemeye başlarsa 1400 e geri koyarsın biraz zor alıcı bulursun ama beklersen alan olur. Acil satman gerekirse 1000 e koy 1 haftada satılır. Elinde kalmaz. Her malın bir alıcısı vardır. Sadece satmayı bilmek lazım. 🙃

Bak bence sen ne yap biliyor musun? Yarın 9 10 gibi kalk birkaç internet kafeye bak. Benzer özelliklerde daha uygun bulursan al. Bulamazsan bunu al 1400'e sonra işini artık görmemeye başlarsa 1400'e geri koyarsın biraz zor alıcı bulursun ama beklersen alan olur. Acil satman gerekirse 1000'e koy 1 haftada satılır. Elinde kalmaz. Her malın bir alıcısı vardır. Sadece satmayı bilmek lazım. 🙃

Çok teşekkür ederim 😊

Bak bence sen ne yap biliyor musun? Yarın 9 10 gibi kalk birkaç internet kafeye bak. Benzer özelliklerde daha uygun bulursan al. Bulamazsan bunu al 1400'e sonra işini artık görmemeye başlarsa 1400'e geri koyarsın biraz zor alıcı bulursun ama beklersen alan olur. Acil satman gerekirse 1000'e koy 1 haftada satılır. Elinde kalmaz. Her malın bir alıcısı vardır. Sadece satmayı bilmek lazım. 🙃

Yarın birkaç internet Kafe'ye bakarim teşekkür ederim.

Rica ederim kolay gelsin.

Bu arada hangi takimlisin.

Techonapatta birilerine yardımcı olununca paramı kazanılıyor.

Yarın birkaç internet Kafe'ye bakarim teşekkür ederim.

Bu arada hangi takımlısın.
Bir zamanlar fenerliydim ama artık bu ülkede takım tutmak istemiyorum. Türk futbolunun içinden geçtiler. 😑😑

😊 Bende galatasarayliyim.
Malesef artık Türk futboluna ilgimi kaybettim. Şike dolu maçlar. Saçma sapan transferler. Hiçbir şeyden anlamayan direktörler. Avrupa'daki rezil oluşlarımız. Malesef ki Türk futboluna inancımı kaybettirdi.

Maalesef artık Türk futboluna ilgimi kaybettim. Şike dolu maçlar. Saçma sapan transferler. Hiçbir şeyden anlamayan direktörler. Avrupa'daki rezil oluşlarımız. Maalesef ki Türk futboluna inancımı kaybettirdi.

Bencede zaten artık çok hakem hataları oluyor çok paralar harcanıyor ama Avrupa'da başarılı olunmuyor.

Maalesef artık Türk futboluna ilgimi kaybettim. Şike dolu maçlar. Saçma sapan transferler. Hiçbir şeyden anlamayan direktörler. Avrupa'daki rezil oluşlarımız. Maalesef ki Türk futboluna inancımı kaybettirdi.

Hemsire misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı