Samsung LS24f350FHMXUf alınır mı?

Ani parlaklık değişimi gibi bir şikayetin var mı ayrıca monitörde ışık sızması var diye biliyorum çok rahatsız ediyor mu? Ghosting ve çamurumsu bir görüntü var mı?
Işık sızması şöyle öyle ahım şahım bir şey değil. Oyunda karanlık yerlerde görmüyorsun, sadece monitörü kapattığında oluyor. Renkler gayet güzel hiç bir sıkıntı yok. Görüntüde ise çamurlaşma vs. olmadı kardeşim.

Hâlâ kullaniyor musun memmun musun ben 1400 TL'ye buldum sence o kadar para eder mi aliyim mi alsam elimdemi kalır bu fiyata.
Önemli olan ne için alacağın. Üst düzey rekabetçi oyunlar oynamayacaksan günlük kullanım için gayet güzel. Evdeki 2. bilgisayarda hala kullanılıyor. Evet tavsiye ederim.

Önemli olan ne için alacağın. Üst düzey rekabetçi oyunlar oynamayacaksan günlük kullanım için gayet güzel. Evdeki 2. bilgisayarda hala kullanılıyor. Evet tavsiye ederim.

Ben oyun ve maç ve izlemek için kullanmak istiyorum 1400 TL'ye buldum sence o kadar para eder mi 2.eli bu fiyata alsam zararmi ederim aldığım fiyata geri satabilir miyim peki.

Ben oyun ve maç ve izlemek için kullanmak istiyorum 1400 TL'ye buldum sence o kadar para eder mi 2.eli bu fiyata alsam zararmi ederim aldığım fiyata geri satabilir miyim peki.
Hikaye bazlı oyunlar için alırım. İçine saran bir yapısı var bu yüzden çok güzel. Ama rekabetçi oyunlar oynarım, oyunlarda ciddiyim dersen daha farklı monitörlere yönelmeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı