Samsung LS24F354FHMXUf vs Acer SA230ABI

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu iki monitör arasından sizce hangisini seçmeliyim? İkisi de 4 ms tepki süresine sahip. Samsung olan pls, Acer olan ise IPS panel. Temele baktığınızda ikisi aynı türden panele sahipler aslında. Bu ikisinin dışında 800 TL'ye başka önerileriniz varsa onları da alabilirim, TN panel ve 60 Hz dışında.

Ek olarak bir şey sormak istiyorum. 21.5" ile 23" arasındaki fark çok hissedilir mi? Şu an 18.5" bir monitör kullanıyorum ve büyük ekrana geçiş yapmak istediğimden monitör değişikliğinde karar kıldım. Bu model yukarıdaki Acer monitörün 21.5" olan modeli. Bütçe olarak aslında 800 TL'ye çıkmak istemiyorum fakat büyüklük açısından çok fark olursa mecburen çıkacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TN panel kötu değil ama, belirttiğiniz bütçede bu modeli öneririm.
Hocam biliyorum aynı modeli çok yakın bir arkadaşım kullanıyor. Ancak TN panel istemiyorum, teşekkürler yine de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı