Samsung LS24R350FHMXUF Nasıldır?

Rafaello

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi forumlar. Aşağıya resmini eklediğim monitörü geçen gün MediaMarkt da görme fırsatım oldu. Dış görünüşü vs hoşuma gitti. Eğer bu monitörü kullanan arkadaşlar varsa rica etsem yorumlarını yazabilir mi?
Fiyatı 1000TL

20201005_111312.jpg

images.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı fiyata bu daha iyidir;

Renk gamutları müthiş seviyede.

sRGB %129 ve NTSC (1953) %108 kapsıyor.

Aynı fiyata bu daha iyidir;

Renk gamutları müthiş seviyede.

sRGB %129 ve NTSC (1953) %108 kapsıyor.

Evet bu ürünü de görmüştüm ama monitörler de teknik özelliklere çok fazla hakim olmadığım için karar vermekte zorlanıyorum. Hikaye oyunları oynuyorum. Fps oyunlarıyla hiç işim olmaz. Dizi film de izlerim youtube vs. Bu monitörü bunlar için önerir misiniz?

@Rafaello
Attığım monitör Samsung'un daha iyi renk kalitesine sahip olanı desek yalan olmaz.
Philips'in muhteşem renk gamutları avantajı dışında aynı sayılırlar.

Philips'in 1ms daha hızlı olma avantajı da var ama fark etmezsiniz, önemsiz bir fark.

Yani yüksek renk gamutları ve IPS paneller de hikayeli oyunlar ve dizi/film için birebir.

Philips öneririm.

@Rafaello
Attığım monitör Samsung'un daha iyi renk kalitesine sahip olanı desek yalan olmaz.
Philips'in muhteşem renk gamutları avantajı dışında aynı sayılırlar.

Philips'in 1ms daha hızlı olma avantajı da var ama fark etmezsiniz, önemsiz bir fark.

Yani yüksek renk gamutları ve IPS paneller de hikayeli oyunlar ve dizi/film için birebir.

Philips öneririm.

Çok teşekkür ederim göz önünde bulunduracağım. Bugün yarın sipariş edebilirim İnşAllah bir sorun olmaz 😊

Geri
Yukarı