Samsung LT22D390EW Led/Monitör TV Reset Sorunu

Tolgahan59

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi forumlar. Monitör olarak LT22D390EW LED/MONİTÖR TV kullanmaktayım fakat bilgisayarı ilk açtığımda yaklaşık 2 dakika sonra TV kendini bir kereye mahsus resetliyor (kapatıp açıyor) her bilgisayar açılışında bir kere yapıyor bir daha yapmıyor bunun sebebini bir türlü çözemedim bir fikri olan var mı acaba? TV şu an EVGA 960GTX kartıma HDMI olarak bağlı sorun karttandır diyerekten onboard çıkışına da bağladım hiçbir değişiklik yok yine aynı TV'nin bütün ayarlarına baktım böyle bir kapatma ayarı da bulunmuyor sizce sorun ne olabilir ?

Aynı ürünü ben de kullanmaktayım ben böyle bir sıkıntı yaşamadım. Belirteyim aynı ekran kartına da sahibiz ben de HDMI girişi ile bağladım.

Memnunum ancak çok çabuk tozlanıyor belkide dükkan da kullanmam dan kaynaklanıyordur. Geçen de video izlerken kendi kendine bir den kapandı ancak geri düzeldi tekrar da aynı hatayı vermedi .

Memnunum ancak çok çabuk tozlanıyor belkide dükkan da kullanmam dan kaynaklanıyordur. Geçen de video izlerken kendi kendine bir den kapandı ancak geri düzeldi tekrar da aynı hatayı vermedi .
Kendi kendine kapanması derken reset attı değilmi samsung logosu geldi kendi kendine açıldı tekrar ? banada aynısı oluyor işte genelde video izlerken falan oluyor yada oyundayken yani tam ekran bir şey yaparken tabi bu bikere oluyor pc yi açınca bidaha yapmıyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı