Samsung M21 vs A21s

Çilekli Süt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum. Herkes farklı bir şey söylüyor, önerilerinize ciddi anlamda ihtiyacım var.

M serisinin güvenilmez olduğunu söylüyorlar, fakat özelliklerini karşılaştırdığımda pek bir eksiği olmadığını görmekteyim. İleride sorun çıkarır mı?

Bu fiyatlara (2500-3000) ikisini de alma, şunu al derseniz önerilere de açığım. Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum. Herkes farklı bir şey söylüyor, önerilerinize ciddi anlamda ihtiyacım var.

M serisinin güvenilmez olduğunu söylüyorlar, fakat özelliklerini karşılaştırdığımda pek bir eksiği olmadığını görmekteyim. İleride sorun çıkarır mı?

Bu fiyatlara (2500-3000) ikisini de alma, şunu al derseniz önerilere de açığım. Sevgiler.

Hocam bu dediklerinizi kim söylüyor?
Hemen oradan uzaklaşmanızı tavsiye ederim.

M21 A21S'den çok çok daha iyi bir cihaz.
1 saniye bile düşünmeden M21 alın bu iki cihaz arasından.

Hocam bu dediklerinizi kim söylüyor?
Hemen oradan uzaklaşmanızı tavsiye ederim.

M21 A21S'den çok çok daha iyi bir cihaz.
1 saniye bile düşünmeden M21 alın bu iki cihaz arasından.

Peki bu telefonu ne kadar süre güncel tutmalıyım?

Eski telefonlarımdan biliyorum, belli bir güncellemeden sonra yavaşlamaya başlıyor... Android 12 gelecekmiş mesela m21'e, geldiği zaman yükseltmeli miyim yoksa belli bir update'de bırakayım mı?

Gelen güncellemeleri mutlaka yapın. Güncellemeler ile telefon bilinçli olarak yavaşlatılmıyor. Ayrıca M21 daha iyi bir cihaz.

Eski telefonlarımdan biliyorum, belli bir güncellemeden sonra yavaşlamaya başlıyor... Android 12 gelecekmiş mesela M21'e, geldiği zaman yükseltmeli miyim yoksa belli bir Update'de bırakayım mı?

Hocam öyle bir sorun olacağını sanmıyorum.
Güncellemeleri yapabilirsiniz rahatlıkla hiçbir sıkıntı çıkmaz.

Geri
Yukarı