Samsung M30s telefonu açılış ekranında kaldı

Daha fazla  
Sosyal medyada gezinirken birden telefon dondu ama izlediğim videonun son sesi gelmeye devam ediyordu. Açma kapatma tuşu dahil hiçbir tuş çalışmadı sonra direkt kapandı. Ben de şarja taktım. Yaklaşık 2 saattir Samsung yazısında takılı kaldı ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarjdan sök, pilin bitmesini bekle. Pil bitince kapandığında tekrar şarja tak ve telefonu açmayı dene.

Sosyal medyada gezinirken birden telefon dondu ama izlediğim videonun son sesi gelmeye devam ediyordu. Açma kapatma tuşu dahil hiçbir tuş çalışmadı sonra direkt kapandı. Ben de şarja taktım. Yaklaşık 2 saattir Samsung yazısında takılı kaldı ne yapmam lazım?
Hard Reset atmayı dene. Ses kısma tuşu ve güç tuşuna uzun süre basın.

Şarjdan sök, pilin bitmesini bekle. Pil bitince kapandığında tekrar şarja tak ve telefonu açmayı dene.
Şarjın bitmesi en az 1.5 gün sürer bu arada o ekrandayken. @sadece bir sorum var telefonunuza ROM yüklediniz mi hiç? Telefonunuz Brick olmuş olabilir. Eğer yüklemediyseniz telefonun bütün tuşlarına aynı anda 1 dakika boyunca basın. Yeşil yazılı bir ekran gelecek oradan reboot yapın. Brick olduysa yapılacak bir şey yok.

Şarjın bitmesi en az 1.5 gün sürer bu arada o ekrandayken. @sadece bir sorum var telefonunuza ROM yüklediniz mi hiç? Telefonunuz Brick olmuş olabilir. Eğer yüklemediyseniz telefonun bütün tuşlarına aynı anda 1 dakika boyunca basın. Yeşil yazılı bir ekran gelecek oradan reboot yapın. Brick olduysa yapılacak bir şey yok.
Şarj seviyesi yüksek değildi ise denenebilir. Ama yüksek seviyede kapandıysa dediğiniz doğru.

ROM hiç yüklemedin şarjım da azdı reboot atınca telofondakiler silinecek mi?

Hayır yalnızca telefon yeniden başlatılacak. Orada System reboot gibi bir seçenek olması lazım ses açma - kapama ile seçenekler arasında yukarı aşağı gidebilirsiniz güç tuşu ile de seçeneği seçebilirsiniz.

System reboot ekranına ulaşamıyorum şu an Samsung M30s yazı ekranı var tuşlara bassam yine aynı ekrena geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı