Samsung M31 vs Xiaomi Note 8 Pro

faedhinen

Decapat
Daha fazla  
Selamlar.

Başlıktaki 2 telefon aklımda bir süredir, telefondan oyun oynamam hiç, oynasam bile en fazla arkadaşlarla okey oynarım. Telefonu genel olarak günlük kullanım için almayı düşünüyorum. Samsung M31'in exynox işlemcisi 2 yıldan sonra yavaşlar, telefon yeterli performansı göstermez, gibi birkaç şey okuduğumdan dolayı sizlere danışmak istedim. Sizce Samsung M31 mi almalıyım yoksa Xiaomi Note 8 Pro mu almalıyım?

Teknik özelliklerini az çok biliyorum, sadece işlemci konusu biraz beni arada bıraktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ikisi arasından M31 öneririm. Bütçenizi söylerseniz size daha iyi yardım edebiliriz.
Merhabalar, aslında bütçem en başta 2500 civarındaydı ama bu iki telefonun 2600 TL ye düştüğünü görünce 100 TL daha koyup ikisinden birini almak çok mantıklı geldi bana. Google benim için çok önemli olduğu için Huawei marka telefonlara hiç bakmadım bile. Ben de m31 almayı düşünüyordum ilk başta ama işlemcisinin 2 yıl sonra ömrünü dolduracağı ile ilgili bir kaç mesaj okuduktan sonra biraz tereddüte düştüm
Xiaomi markasından uzak durunuz, durdurunuz.
Kişisel bir problem mi yaşadınız Xiaomi telefonunuzla ilgili?

Kişisel bir problem mi yaşadınız Xiaomi telefonunuzla ilgili?
Kişisel bir sorun yaşamadım hatta kullanmadım, kullanmam da. Xiaomi markasının en üst seviye telefonları bile en fazla 3 yıl götürür. Xiaomi yerine alternatifleri olan Samsung veya Huawei en az 5 yıl götürür ve çok daha iyi bir seçim olur.

M31 alınız. Kendisi fiyat performans olarak gayet iyi. İşlemci yavaşlaması konusunda endişelenmeyiniz.

Kişisel bir sorun yaşamadım hatta kullanmadım, kullanmam da. Xiaomi markasının en üst seviye telefonları bile en fazla 3 yıl götürür. Xiaomi yerine alternatifleri olan Samsung veya Huawei en az 5 yıl götürür ve çok daha iyi bir seçim olur.

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Google büyük bir öneme sahip olduğu için Huawei'yi denklemden çıkardığımıza göre Samsung almam en mantıklı seçim olacak.

Geri
Yukarı